Wielu powie Ci " nie możesz " , a Ty odwróć się i powiedz " no to patrz " ; )
Wiesz i nie ważne jakie ma paczadła ważne, że są jego.
'Masz to coś w oczach to skurwysyńskie spojrzenie, które kiedyś tak mocno kochałam'
Kochasz Cię na wieki , wieków Amen.
Mam nadzieje i to ona tak często zawodzi.
Pewnego dnia chłopak powiedział do dziewczyny, że ją kocha.. Ona uradowana bo od dawna jej się podobał. Kręcili ze sobą ponad 5 miesięcy. Pewnego dnia chłopak zaprosił ją na spacer i zapytał czy chce zostać jego dziewczyną, Ona zgodziła się od razu. Pocałowali się ona czuła się jak w niebie gdy całował ją po szyi. Po 5 miesiącach dokładnie tego dnia o tej samej godzinie kiedy ją zapytał i odkąd stała się najszczęśliwszą dziewczyną na Ziemi poszła na spacer do tego samego parku.. Chwile później usłyszała Jego głos i jeszcze jeden tylko, że dziewczęcy Podeszła bliżej zobaczyła go jak się śmieje i przytula inną.. Nagle poczuła, że pękło jej serce. Poszła nad staw i nigdy nie wróciła. Godzinę później chłopak przychodzi do jej domu, otwiera matka. Chłopak pyta czy jest Julia, mama odpowiada, że wyszła jakieś 3 godziny temu i jeszcze nie wróciła. Na to chłopak odpowiada: a to szkoda bo chciałem przedstawić jej moją kuzynkę..
Wiem jak boli cisza w odpowiedzi na wołanie,niestety doświadczyłam tego uczucia po raz pierwszy i po raz ostatni.
Nie wiem co to za stan, ale właśnie go mam.
Bo Tylko przy Tobie czuje się tak cholernie ważna . <3
Bo w przeciwieństwie do Ciebie kocham, nie udaje tylko dla tego, żeby robić szał między koleżankami dziwko.
Zaufaj mi raz, później pójdzie łatwo ;*
Bo to co Tobie poszło w cycki to mi poszło w mózg szmato..
On mówił, że ją kocha, a ona? ona go kochała. I to ich właśnie poróżniło on mówił, że kocha a ona naprawdę kochała .
I ma w sobie to coś czego nie ma żaden inny . <3
Bo uwielbiam ten stan kiedy zagłuszam rzeczywistość muzyką i zupełnie nic mnie nie obchodzi.
Zmyj łzy mała, na Niego to nie działa jest taki jak wszyscy.
I wiedz, że jeżeli zacznę nowy rozdział w życiu to nie popełnię tego błędu i nie zakocham się w Tobie po raz setny kotku.
Chodź pomaluj mój świat, tylko pamiętaj żeby nie podjebać kredek.
I jeszcze po tym wszystkim oczekuje, że będę pisała jego imię wielką literą.
Bo do tej samej 'rzeki' wchodzi się tylko wtedy, gdy czuje się, że warto.
Jestem gdzieś pomiędzy - chcę , a - powinnam .
I wiesz na czym polega problem ? Na tym, że to właśnie jego tak bardzo kochasz i że to na nim Ci tak cholernie zależy.. Chociaż tyle razy wam nie wyszło, dostrzegasz , że on traktuje Cię jak koleżankę a Ty jednak cały czas czujesz to samo i nie możesz przestać o nim myśleć.. Bo w głowie ciągle jedno pytanie : a co by było gdyby. ?
Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno
I ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą
Że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie
Kiedy odchodzą szybko Ci, którzy żyli tak niewinnie
Co boli? to, że musisz tkwić bezczynnie
Faktów niewoli w wiecznym memento mori
Wyrzucam smutek, zostawiam pamięć o nich
Twarze z przeszłości, duchy, których nie chcę wygonić..
I widzisz kochanie, życie nie jest takie kolorowe jak Ci się wydawało.
I co kurwo, chciałaś błyszczeć ? no to czeka Cię rozczarowanie. Bo chcę Cię poinformować , że plastik nawet się nie świeci.