Miał bycwielki powrót a telefon mi padł i z dodawaniem notek cieżko , zdjec brak :( Zamowilam telefon ponad tydzien temu , czekam na kuriera i czekam.. wkoncu postanowilam zadzwonic i sie dowiedziec , czemu tak dlugo .. no i coz telefonu ktory zamowilam nie ma na magazynie , musze czekac :( jak sie doczekam bedziemy czesciej ! :*
U nas w koncu lepsze nocki , uffff.. dzisiaj wstał tylko JEDEN RAZ <3
to coś wspaniałego,ostatnio wstawanie 3-5 razy było normą , a naokoło slyszy sie że dziecko 6 mscy powinno przesypiac całe noce, jak uważacie ?
Butelki Aventa ukochane od samego poczatku , ostatnio znienawidzone przez Olka ,po prostu z dnia na dzien zaczal wypluwac smoczek , akceptuje teraz tylko canpol , problem w tym że butelke canpolu mam tylko jedna, i musze zamowic z Polski chociaz z dwie i liczyc na cud że przestawi sie z czasen na Avent..