photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 12 SIERPNIA 2016

Isana

 

 

 

Isana, krem do depilacji

 

 

Cena: ok. 6-7 zł, Rossman

 

 

Krem do depilacji łagodnie usuwa niepożądane owłosienie na nogach, w okolicach ramion i bikini. Krem zawiera wartościowy olejek morelowy, rumianek i witaminę E.

 

Skład:

     Aqua, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Cetylalcohol, Propylene Glycol, Urea, Calcium Hydroxide, Thioglycolic Acid, Potassiumhydroxide, Butyrospermum Parkii (Butter Extrakt), Chamomilla Recutita (Flower Extrakt), Prunus Armeniaca Kernel Oil, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Glycerin, Ascorbyl palmitate, Glyceryloleate, Glyceryl Stearate, Lecithin, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Citric Acid, LacticAcid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Fragrance (Parfum)** 

 

 

Najlepszy krem do depilacji jaki miałam :D

Na początku trochę bałam się tego mocznika w składzie, ale w końcu trzymam ten krem tylko 10 minut, więc nic złego mi to nie robi.

Zawsze wszystko ładnie usuwa.

Włoski z czasem rosną coraz słabsze i łatwiej się usuwają.

Dla mnie nie śmierdzi, ale kremów do depilacji używam już od jakichś 6 lat, także zdążłam się przyzwyczaić :D

Ma strasznie słabe opinie na Wizażu, nie wiem czemu, mi się sprawdza super.

Jest wydajny, cienka warstwa w zupełności wystarczy, by usunąć wszystkie włoski.

 

 

A jakie Wy lubicie kremy do depilacji? :)

 

 

Marian Hill - Down

 

 

 

Komentarze

letmebeyourlover Ja wolę maszynkę...
12/08/2016 23:04:51
facelesssilence :)
12/08/2016 20:23:54
rockyourworldx3 ja miałam dwa różne kremy: jeden z Eveline, jeden z Bielendy i obydwa beznadziejne :/ albo ja mam za grube włoski na nogach albo te kremy serio takie lipne. Nie usuwają wszystkich włosków poza tym zazwyczaj po depilacji nimi musiałam nogi i tak przejechać maszynką :?
12/08/2016 18:30:05
ohgossip Z eveline nie używałam, ale z bielendy tez sobie chwale :D
12/08/2016 17:50:00