photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 MAJA 2012

Ja ;P

Cześc!

  Jak widzicie jestem nowa. Pierwszy mój wpis będzie więc w formie listu opisującego częściowo moje życie (resztę poznacie potem).

  Moją pasją jest muzyka. Kocham szum morza, traw na polu poruszanych wiatrem i huk fal udeżających o brzeg, kocham  wszystko co wydaje jakikolwiek dżwięk (pomijając owady i gady!!). Aktualnie uczę się grac na pianinie i chcę założyc własny zespół. Dodatkowo uwielbiam czytac i tańczyc. Wiem, że większośc z was pomyśli, iż jestem kujonką z okularami na nosie. Niestety odrobine się pomylą (tylko w tej pierwszej cęści).

  Jestem niska i noszę okulary. Nie są okrągłe ale wierzcie mi nie jestem ślepa ani nie kuję (to, że mam dobre oceny nie oznacza, iż kuję i kuję!!, mam dobrą pamięc)W przyszłości chcę zostac psychologiem (nie byłam na żadnym odwyku ani w poprawczaku nie mam też problemow z rodziną itp.).Chcę pomagac ludziom lecz moja przyjaciółka mówi, że jestem zbyt wybuchowa by nim kiedyś zostac (dziwne że to zawsze dzieje się to akurat przy niej ). Jestem pełona energii, a zarazem lubię posiedziec słuchając muzyki i pomyślec. Uwielbiam pomagac innym i zawierac nowe znajomości, w necie też!

  Moja NP ma na imię Diana, Chodzimy do jednej klasy i kocham ją jak siostrę. Więcej o niej i mojej rodzinie napiszę przy nastepnym sotkaniu.

  Na koniec moje życie uczuciowe, a dokładnie jego brak! Nie bd pisac bo i tak nie ma o czym.

  Ależ się rozpisałam!! No, już kończę. Pa, a może raczej dobranoc?!

Pozdrawiam i życzę miłych snów

nuuuutka.

P.S.: Przepraszam ale w moim laptopie mogę pisac wsystkie polskie znaki oprócz "c" z kreską (ci).

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika nuuuutka.