photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 1 CZERWCA 2011

znów odlatuje marząc ze wygrywa hip hop ...

 

 

 

 

Tak ogólnie to wielki środkowy palec do wszystkich skurwysynów z mojej klasy !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy z was bekę w chooy i jedyne co moge wam powiedzieć to tyle ze jest mi was żal i to na bogato xd obecnie słucham sobie ah24n2 i mam zajawkę by wam dojebać ;D ja osobiście mam na to wyjebane tylko mój przyjaciel cierpi przez was bo leszcze typu Duszniki czy inne scierwa ktorych nie bede wymieniał są u nas na szczała i to dosłownie prócz jednego typa którego kiedyś kochałem jak brata ... trudno jebać system ! boli mnie to ze klasa sie podzieliła na ludzi którzy sa ludzmi a typami co maja hajs i uważają sie za lepszych po prostu zal ! ja osobiście mam hajs i co to mnie czyni lepszym?! chyba kurwa nie ! ale mniejsza o to , jestem człowiekiem i mam uczucia ale scierwa nie nawidze ale poczekamy jeszcze chwile jednego typa juz mam z głowy z Gizołem i uprzedzam to nie koniec ja mam czasu mnóstwo i wy o tym wiecie ?

pedalstwo kurde...

 

 

 

 

 

 

 

 

wuchta kurew teyy !!

 

 

 

 

 

 

 

 

wielkie pozdro dla Andzi co uwierzyła tey kurvie z Owińsk -.- fajnie jest łamac serce co nie ? bądz człowiekiem a nie lachonem wielkie pozdro dla Ciebie nie dojrzały dzieciaku tym zakanczam znajomosc z toba w tym jebanym luboniu !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To teraz cos o mnie ;D Dzis u kokosanki i chyba troszke przesadziłem bo troszke za macno ja pociagnołem za włosy ,kurcze kochanie przepraszam nie chcialem widzialas chyba w moich oczach ze głupio mi było z tym ; ( kocham Cie bardzo i pomimo tego ze mówisz ze nic sie nie stało to i tak cie przepraszam bo nawet podczas takich czynnosci nie powinienem uzywaz tak duzej siły <33 OBIECUJE ZE TO SIE JUZ NIE POWTORZY chyba ze tego zachcesz ; **

 

 

Kocham Cie ; **

 

 

 

 

Jutro znów do niej <3

Info

Użytkownik notes69
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o notes69


Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Tania odzież zachodnia? ezekh114Złoty Pierścionek. ezekh114Just one shot jestersarmyDamme Carnival 2025! cherrykinn