no czeeeeeść:*! wbijam tu JA!:D włam raczej na pewno legalny.:d nudzi mi się to jebne ci 'twórczego' włamixa:3. ogl. dziękuję ci za dzisiaj.:* Poradzimy sobiee, nie łam się<3! pamiętaj, że na mnie zawsze mogłaś i możesz liczyc w każdej chwili.zawsze, cokolwiek by się nie działo. wystarczy zadzwonic, napisac:) i nie masz mnie za co przperaszac.. było ciężko, ale dałam radę, więc teraz też sobie poradzimy, razem<3 ale trzymaj się i nie pękaj, a wszystko się ułoży, obiecac ci tego nie mogę, bo nie jestem pewna, dużo może się wydarzyc, ale mi możesz zaufac, chyba o tym wiesz, prawda? ja cię nie zostawie, wiem jak się czujesz, to jest identyczna sytuacja, ja też to przeżyłam, jeszcze niedawno, załamałam się wtedy, ale pomyślałam troche nad tym, chciałam wszystko naprawic, ale jest jak jest.. może będzie lepiej, może nie, ale po deszczu zawsze wychodzi słońce, jeszcze będziesz szczęśliwa, obie będziemy..kiedyś na pewno. czasu nie cofniemy to wiem na pewno. ale każdy dobrze wie, że człowiek nie jest idealny i popełnia błędy. ja na przykład popełniam je zajebiście często, a potem w chuj ich żałuje. chciałam się rozpisac, bo lubię robic długie włamy.:D ale zobaczymy<cwaniak2>
Dziękuję ci za wszystko, bardzo dużo dla mnie zrobiłaś i nadal robisz, za dwory, za przypały, za przerwy w szkole, za tyle lat w przyjaźni, od której to klasy było? chyba 3, pamiętasz jak się przyjaźniłyśmy? ja, ty, Jagoda? to były czasy, łoo. potem coś się wydarzyło i nasza przyjaźń się zjebała, Jagoda się wyprowadziła, wszystko się zmieniło od tamtego czasu. były wzloty i upadki. mimo wszystko zawsze mogłyśmy na siebie liczyc i nadal możemy. dziękuję, za zaufanie, za to, że kiedy było ciężko pomagałaś mi, za to, że zazwsze byłaś, za każdy wspólny śmiech, a tego było dużo, oj bardzo.xd na niemieckim Twój najlepszy tekst: 'mam faze, łoooj' ahahahha. rozjebałaś mnie. zawsze umiesz mnie pocieszyc. nie chce mi się już ci dziekowac, za dużo tego i po prostu nie mam weny, śpiąca jestem. ale przede wszystkim za to, że jesteś<3 bo to najważniejsze.
Przepraszam cię za wszystko, wiem, że często was zawodziłam, ale wybaczałyście mi mimo to. za moje błędy, za to, że jeżeli kiedykolwiek byłaś przeze mnie smutna, jeżeli kiedykolwiek przeze mnie płakałaś..wybacz.
Obiecuję ci, że nigdny nie zostawię cię w trudniej sytuacji, na przykład takiej jak teraz. więcej czasu spędzanego razem, bo ostatnio coraz mniej go było, zawsze byc przy tobie, gdy będzie cholernie źle i trudno.
Pamiętaj, kochana, że w życiu nie zawsze jest kolorowo. czasami przychodzą szare dni, ale od tego ma się przyjaciół, co nie? DAMY RADE, na pewno. Gdy będziesz na prawde smutna, dzwoń, znajdę troche czasu i przyjdę, nie obiecuje, że pociesze, bo w tym dobra nie jestem.. ale będę przy tobie, będę mogła płakac razem z Tobą. 3MAJ SIĘ SKARBIE! kocham cię, małpo:*
Dorota
+dopisuj!
okej ja w przeciwieństwie do ciebie nie lubie długich włamów.ale wszystko przeczytalam :3. nie bedę się rozpisywać. do powiedzenia ci mam duzo ale powiem ci prosto w oczy bo tak najlepiej .
JA CIEBIE TYYYŻ JELENIUUU.! <3
/właścicielka
Inni zdjęcia: Białe plamy. ezekh114;) damianmafia... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24Tania odzież zachodnia? ezekh114Złoty Pierścionek. ezekh114