Ehh... Dawno nie pisałam. Teraz mam tyle na głowie, że to jest nie pojęte. Aż nie chce mi się o tym wszystkim pisać. Teraz siedzę i oglądam Julię i mam nadzieję, że zaraz mnie głowa przestanie boleć, bo już zażyłam IBUM. Babcia dała mi dwa pyszne naleśniki. Mniam, mniam.
Ostatnio strasznie zafascynował mnie świat rapu. Staram się słuchać takich piosenek, w których tekst ma jakiś przekaz. Słuchanie piosenek, w których tekst nie ma sensu jest bezsensu. :D Mam swoich ulubieńców już : Paluch, Kali, Sitek i jeszcze się pewnie coś znajdzie. ^^
Mam wielki dylemat jaki temat wybrać do prac malarskich i rysunkowych na dyplom. Kurcze nie mam pomysłu, a do końca października trzeba się zdecydować. A jeszcze chciałam robić coś z fotografii, ale nie wiem jak to wyjdzie.