Jeśli chcielibyście aby jakieś Wasze zdjęcie, opis, opowiadanie, cokolwiek znalazło się właśnie Tutaj to proszę o wysyłanie tego na mój adres e-mail --> [email protected] ;** gwarantuję, że to co wyślecie szybko się Tutaj pojawi ;* zachęcam i pozdrawiam! < 33 miłego czytania opisów! ; >
A ona wsypuje marzenia do filiżanki.
Ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. Ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. Ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. Ona potrafi kochać. Ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. Ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. Ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. Ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. Ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. Ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda myśli życzenie. Ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. Codziennie widzę ją w lustrze.
Ten, kto powiedział, że czas leczy rany, nie powiedział ile tego czasu potrzebujemy.
Mój świat rozsypał się jak domek z kart.
Byłeś moim pierwszym prawdziwym przyjacielem. Moim pierwszym prawdziwym zauroczeniem. Moją pierwszą prawdziwą miłością. Jak to możliwe, że stałeś się dla mnie zwykłym, szarym człowiekiem, który widząc mnie w szkole świadomie odwraca wzrok w drugą stronę?
W życiu nie chodzi o to by schować się przed burzą i czekać aż przejdzie, lecz podczas niej wyjść na zewnątrz i tańczyć w rytm piorunów.
Każdego poranka, ubieram na siebie za duży sweter i biegnę na taras, aby powitać dzień porannym papierosem. Uśmiecham się do wschodu słońca, naiwnie wierząc, że ten dzień, okaże się mniej pusty, niż poprzedni.
Żyjesz obok mnie. Ale nie ze mną.
Siadam na łóżku, opieram plecy o zimną ścianę, nogi przysuwam do klatki piersiowej i przygryzam wargi. Dłonie zaciskają się w pięść, której uścisk jest tak mocny, że paznokcie wbijają się w ciało do krwi. To nie boli - ani trochę. Jedyne co boli to strach, i ta pierdolona bezradność, która z dnia na dzień mnie wykańcza.
Świat mi wyleciał z rąk.
"Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą."
Prawda zawsze jest w oczach. I często w głosie, ale trzeba słuchać uważnie.
Nadal doskonale pamiętam Jego twarz, chociaż patrzyłam na nią w większości przez łzy.
Przepraszam - powiedziałam, jakbym łudziła się, że to cokolwiek zmieni.
Samotność jest wtedy gdy otacza cię mnóstwo osób, oprócz tej jednej.
I jest taka ciemność, w której nie wiesz nawet czy masz zamknięte oczy.
Pijacko po chodnikach zatacza się uśmiech.
Inni zdjęcia: Globalne ocieplenie. ezekh114Eksplikacja. ezekh114Czyż nie piękny? purpleblaackja patkigdja patkigd... maxima24... maxima24... maxima24Lake quenPEŁNIA ROBACZEGO KSIĘŻYCA xavekittyx