photoblog.pl
Załóż konto

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yl2GaxVGUaI

Z ciężkim sercem

Z ociężałym umysłem

Wędrując po ulicach tej nocy

Jeżeli szukasz domu

Nie jesteś sama

Mogę być światłem, które cię poprowadzi

 

Bo obiecuję ci 

Ja też jestem marzycielem

Z ciężkim sercem

Wędrującym po ulicach tej nocy

 

 

 

Ludzie zazwyczaj tracą siłę by walczyć

A ja straciłam siłę, by dłużej się poddawać

Naprawdę, niemiłosiernie mnie to kurwa zmęczyło

I dzięki temu umocnił się ostatnio mój charakter

Może tylko trochę, ale to już coś

Krok w dobrą stronę

 

Cztery kolosy i dwa egzaminy już za mną

Ale jeszcze z trzy tygodnie nauki przede mną

Cóż, musi być dobrze

Nie ma innej opcji

 

 

Dodane 20 STYCZNIA 2018
686
~chiaroveggente Zmierzasz do prawdy w bardzo dobrym kierunku ; ) to jest ,,coś'' rzeczywiście ale ... nie byle co ani ,,coś'' małego. To jest aż krok.
Prawda jest taka , że nawet ciągły smutek lub poddawanie się może stać się utrapieniem i nerwami. Czymś co podsunie w myślach pewne wyjścia - nawet na wyciągnięcie ręki. Tylko oczywiście nie złe wyjścia pogłębiające wszystko i ten stan ... ( bo tego raczej nazwać dobrym wyjściem nazwać nie można ) a bardziej te racjonalne. Wszystkim tym są oczywiście chęci - trzeba chcieć i ... autentycznie jak określiłaś - zmęczyć się , chcieć coś zmienić widząc że coś nie gra.
A co do egzaminów i kolosów to współczuję że aż tyle tego :c Lecz z pewnością wszystko będzie dobrze ; )) Kciuki są trzymane !
20/01/2018 1:30:41
mybitterlife Zdecydowanie...wszystko w nadmiarze może w końcu zmęczyć. I nagle ukazują się inne drogi, których nie widziało się wcześniej. Mnie zawsze zmiany wiele kosztowały, ale chęci mam z pewnością ;) Moją największą wadą pod tym względem jest chyba odkładanie tych zmian w czasie...i w efekcie mija go tak wiele, aż w końcu niektóre z moich problemów rozwiązuje się po części samoistnie( i to jest akurat pozytywny efekt tej mojej prokrastynacji).
Dziękuję, kciuki pomagają z pewnością, bo póki co wszystko idzie dobrze :D
24/01/2018 1:18:43

mindsoulmates Ten wpis naładował mnie jakimś rodzajem niesamowicie pozytywnej energii, żeby nigdy w życiu się nie poddawać, dążyć do wyznaczonego celu, uczyć się cierpliwości i tego, że nie wszystko udaje się od razu, czy za pierwszym razem. Kształci nas absolutnie wszystko, wszystko może nas skłonić do wykonania kroku w dobrą stronę, niekoniecznie musimy się nawet zorientować, że to już się dzieje od jakiegoś czasu. Trzymam za Ciebie mocno kciuki, chciałabym bardzo żeby wszystko było u Ciebie dobrze.
22/01/2018 18:43:43
mybitterlife <3
Tak, to bardzo ważne, by w końcu zdać sobie sprawę z tego, że nieważne czy złe, czy dobre sytuacje- wszystkie coś nam dają i mogą mieć tak naprawdę pozytywny wpływ w ostatecznym rozrachunku. Ja parę razy już na własnej skórze się o tym przekonałam, tak jak chociażby teraz, że wszystko ma swoje granice i naprawdę nie można być wiecznie słabym/przygnębionym itd. Czasami nawet dzieje się to poza naszą świadomością, po prostu nagle dojrzewa w nas jakaś potrzeba zmiany i to robimy.
Dziękuję i pamiętaj, ja tak samo trzymam za Ciebie!
24/01/2018 1:11:44

przemislove Pozytywny rodzaj utraty siły oznaczający progres :)
Powodzenia!
20/01/2018 5:26:18