Patrzę jak mówi do brzucha, dotyka go, wysłuchuje, wyczekuje kolejnego ruchu - jedyne co pojawia się na mojej twarzy to wielki uśmiech.
Mam niesamowite oparcie. Tony czułości i opieki jakie się na mnie wylewają są najlepszym dowodem na to, że A. będzie świetnym tatą. Może to przesłodzone co teraz napiszę, ale z tygodnia na tydzień,wraz z powiększającym się brzuchem rośnie moja miłość. Do Niego, do Dziecka, do naszego wspólnego życia. I chociaż czasami bywa ciężko i jestem bezsilna, to wiem, że jest On. I razem zawsze damy radę pokonać wszelkie przeciwności. Bo mamy siebie, naszą miłość i to co z niej stworzyliśmy- małą, kopiącą Lenkę.
http://www.youtube.com/watch?v=TiinAVjPyRs
Inni zdjęcia: 1411 akcentovaZwierzęta za kątków świata bluebird11Bolczów elmarDla mnie już czwartek patusiax395Zapraszam! thevengefuloneKolejna wylinka pamietnikpotworaKaruzela Arka Noego bluebird11Zegar kolejowy ? ezekh114Blu-tu. ezekh114Przygoda na greckiej Evii 4/4 activegames