Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
O sobie: ♥ Cześć jestem Idiotka z okolicy Szalonych Decyzji. Mieszkam w domku zbudowanym z małych głupstw i idiotyzmów. W okół panuje wewnętrzna rozpierducha xd
Mała, wredna, bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie ; ))
gwałcę uśmiechem, demoralizuję spojrzeniem !! . ;D
Lubię być ładną, wyrachowaną suką. Nie. nie lubię. Po prostu jestem
`.Bo jestem jedna..Takiej drugiej jak ja nie znajdziesz.;p Oryginał proszę Pana.xD
ostro pierdolnięta ! ;DD
"Wytrawna... jak wino uderzam do głów"
"To Ja, ta wyśniona, wymarzona... Wyciągnij tylko rękę... Odgryzę"
Jestem w 63% z tlenu, który Ciebie rozpali, w 19% z węgla, który Ciebie rozgrzeje; w 9% z wodoru, który wybucha w złości; w 5% z azotu, który może zatruć Ci życie; 4% to inne pierwiastki, które powodują, że nadal będę dla Ciebie tajemnicą..
Jestem księżniczką tak popierdoloną, ale i tak słodką że w sukience z różowego tiulu
skopie ci dupę czarnym glanem i powiem: "tu będzie stał mój jebany zamek"...:P♥
Czym się zajmuję: sQl znaczy chodzę do sQl ale czy się uczę to wątpliwa sprawa ;D;D !!