photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 STYCZNIA 2013

W dupie to mam czy będziesz zła ze akurat to zdjęcie wybrałam! Zastanawiasz sie pewnie co ty tu robisz?! Już Ci odpowiadam Siostro! Nienawidze Cie za te głupie i pochopne decyzje które podejmujesz w swoim życiu a potem ich żałujesz.. no ale.. Kocham Cie za to że pomimo tego ze nie masz z górki ty sie nie poddajesz i walczysz! I gdy pytam czy wszystko jest okey ty zawsze kłamiesz mówiąc ze taak! Ale znosze to bo czego sie nie robi dla przyjaciół.. Zwłaszcza ze jestes moją Siostrą! Kocham Cie i Twojego Synka! Zawsze będziecie dla mnie ważni!!  

A pamiętasz jak razem unikałyśmy problemów ? Jak ratowałyśmy się z najgorszych tarapatów ? Jak razem wymykałyśmy się z domu nie mówiąc o tym rodzicom ? Pamiętasz siedzenie do późna i słuchanie nawzajem swojego marnego życia ? Pamiętasz jak zawsze sie wspierałyśmy ? Kocham Cię siostro za to jaka jesteś , za to że potrafiłaś na mnie donieść , za to że dzięki Tobie moje dzieciństwo było takie wspaniałe , za to razem wypite piwo , za to że zawsze mogę do Ciebie przyjść usiąść na skraju łożka i po prostu zacząć płakać jak mała dziewczynka . Ty wiesz , że po mimo tego iż dorastam te wszystkie wspomnienia przechowuje na dnie serca jak największe skarby .

DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO !

 

 

 

Kocham Cie Siostro  !

Komentarze

kadiiax3 zajebista notka ! ;*.
wb ;3.
28/01/2013 11:43:24
xasikaax Oja co ty za zdjęcie dodałaś. Ten syf mogłaś wykleić hahahahaha xd. Też cię kocham siostro za wszystko i za nic. Za to że jesteś czasami idiotką. Ale i tak jesteś dla mnie wszystkim :-* <3 <3!
27/01/2013 18:37:54
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika misiaczek1197.