photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 LISTOPADA 2013

Chuj

Uwaga,  ę, chuj.
"Patrioci" szli przez moją wieś, 12 ranem taką barierkę pod sąsiednim blokiem spotkałem.
Pewnie była zbyt ciemna, najgorzej, jak ktoś ma niepoukładane

A poprzedniego dnia to barwniej wyglądało-bo z daleka, ale i strach się zbliżać do oszołomstwa, chociaż język i częściowo kultura naszego kraju pięknymi są.

 

A tak to w nocy z 11-12 opi:

"Zebrałem już we fiolkę około 50% moich osobojebliwości, więc opiszę wam wrażenia za święta niepodległości w moim rodzinnym mieście.
20 policjantów w odblaskowych zmieniających kolory kamizelkach tańczy wokół 10 babć, pod wieżą ajfla, asfalt płynie Huang-Ho a nad nim piłsudzki spierdala na pegazie, aż mnie nie zdążył zabrać i musiałem zostać motylem.

Sory, Dąbrowski, Dąb, fajne drzewo, ale sutki bywają lepsze, jak się dobry sort ogarnie.
A z babcią jedną z dziesięciu miliard w rozumie niepodległość świętował na smyczy pies w kształcie kłębka wełny, ale petard i tak się bał. Za strach i smycz minusy, ale i tak

Dobre party: 8/10"
Pewnie przez to, że to był tylko lot nad kukułczym Gnieznem, dziekanką kurwa, a w domu z mądrzejącą powoli istotą słuchaciemełem OZRIC TENTACLES

rzucam inną muzykę, tam jest Wszystko.
 
 

Zestaw nasczyń połączonych w brzuchu
Pępkiem zielona maź wypada ze mnie

I wpada nie wie po co tu właśnie
Kolejny raz zapomniałem hasła.
Ale teraz pamiętam mejla chociaż, to nawet nie zmieniam wygenerowanego
Wygeneruję znów, jak będzie trzeba

 

 

FREEMAN

Informacje o methylover


Inni zdjęcia: Nowe rozdanie samysliciel35:) nacka89cwa1473 akcentova:) nacka89cwaZ przyjaciółką nacka89cwaW poprzek elmar137. atanaMój najlepszy kumpel bluebird11#1010 niepoprawnaegoistkaRusałka admirał na dobranoc :) halinam