photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 8 MARCA 2016

Lato <3

Podjęłam dobrą decyzję. Słowa "tak będzie lepiej" sprawdziły się doskonale. Z uniesień pozostało uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion. Tak. W głowie wszystko się zaczyna i w głowie się kończy. W myślach. Dziwne, jak bardzo mogą inspirować słowa, które ktoś skleca i zapisuje. Ksiązki i wiersze, w których jest tyle mądrości. Jak bardzo możemy się z nimi utorżsamiać i przyklejać do nich swoje historie. Rozumieć na swój własny, indywidualny sposób. 

Przeczytałam wczoraj drugi raz te samą książkę. Mam ochotę przeczytać ją znowu i znowu. Nałogi, fobie, lęki i widma. Widma przeszłości. Walczyć z nimi nie popadając w nałogi, fobie i lęki. Można? Można.

 

Informacje o me0gusta


Inni zdjęcia: Ślepowron slaw300* * * * takapaulinkaWylot Burzowca bluebird11Zagroda. ezekh114PIERWSZE MARCOWE LISTKI xavekittyxOddziela Wisła. ezekh114:) dorcia2700Podróż to przygoda elmar*** coffeebean1... maxima24