photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 WRZEŚNIA 2015

 "Jeśli miłość jest człowiekiem chodzi mi o Ciebie"

 

 

13 dni do startu w Mistrzostwach Polski Juniorów

10.10.2015. Wrocław, Hala AWF, godzina 16

obecna waga 87 kg, 5 treningów siłowych, 1 godz aerobów dziennie

 

 

 

Okłamałem cię S. Mówiłem, że chcę zrezygnować ze swojego celu dla siebie. Nie. Chciałem to zrobić tylko i wyłącznie dla ciebie. Byłaś powodem, dla którego byłem w stanie to zrobić bo zależało mi na tobie i twoim spokoju bardziej niż na rozwijaniu swoich pasji. Bo wierzyłem, że tobie też na tym wszystkim zależy. Gdy zniknęłaś, zrozumiałem że powinienem dążyć do celu bo to mi daje satysfakcję. Ty dawałaś większą, ale było już za późno. Zrezygnowałem z zawodów, 2 tygodnie jadłem co chciałem i zjebałem formę na tyle, że teraz mi tych 2 tygodni może braknąć, jednak robie to co kocham i wyjdę tam na maxa swoich możliwości, po prostu więcej w tym roku w stanie nie byłem z siebie dać. Gdybyś była obok byłoby inaczej, byłbym lepszy jednak poradziłem sobie jakoś sam. Nie zaniedbam spraw ważniejszych, ale to był mój cel od 3 lat. Setki litrów potu, tysiące godzin treningów, cała masa wyrzeczeń... to mój styl życia, taki już jestem. Niestety albo stety. Wiele chciałem ci dać, ale nigdy już nie zapomne o sobie i tym co sprawia mi radość.

Komentarze

syndeekson Trzymam kciuki! Nie warto rezygnować ze swojej pasji i celów dla drugiej osoby. Jeśli ta druga osoba tego oczekuje to znaczy, że nie jest warta rezygnacji, a jeśli byłaby warta to nawet by tego nie oczekiwała tylko Cię wspierała w tym co robisz. Daj z siebie wszystko na zawodach!!! Mega zaskoczenie, że jednak bierzesz udział ;)
29/09/2015 22:06:22
glorya trzymam mocno kciuki, powodzenia ! :)
29/09/2015 19:59:40
letsbuildmybody A jednak. Trzymam kciuki stary! Nie masz szczęścia do tych kobiet... ale teraz postaraj się o tym nie myśleć i skupić się na najbliższym celu - zawodach. Szkoda, że tak daleko, chętnie bym Cię zobaczył na scenie. Będę musiał się zadowolić zdjęciami :D Pozdro!
27/09/2015 13:58:06
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika mdziennik.