porządkuje wreszcie szafe ;) mała albo i nie mała klusunia wazy prawie 1,400 :o 27+4 <33 mamy! co na ból pleców ?
Komentarze
~anylorac Poszukaj jakiś ćwiczeń odciążających w Internecie.
Mi pomaga uklękniecie i podparcie się rękami i na przemian lewa ręka prawa noga w górę i odwrotnie na wysokość pleców :)
Nie jestem dobra w tłumaczeniu sorrki :P
11/12/2014 6:56:32
malenss95
a wiem wiem o co chodzi ;) jak uklękne to chyba mnie dzwig podniesie ;D
~Asior kurcze, mój w 27 tygodniu ważył 820g :D chociaż wiadomo jak to jest z usg :) ja dzisiaj na ból pleców zastosowałam końską maść rozgrzewającą i jak rewelka, już nic nie boli, polecam :)
11/12/2014 0:43:07
malenss95
no to mnie pocieszyłas ;) jeszcze drugie tyle sobie ponosze, oby nie za duzo :D
nowezycietocud Oj pamiętam, że na ból pleców nic mi nie pomagało, bo bolały nawet od leżenia po dłuższym czasie.. Jednak taki odpoczynek też pomaga :* Weź kąpiel, zrelaksuj się.. :*
10/12/2014 21:58:38
malenss95
mnie denerwuje to ze siedze w autobusie bo potem w tej kurtce jak pączek wstaje :D ludzie na siłe "pani siada!" ;D odpoczne na weekendzie :*