photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 18 KWIETNIA 2012

chciałabym cofnąć czas . wrócić do kilku chwil z przeszłości , do kilku osób , z którymi kiedyś byłam blisko . chciałabym cofnąć czas i uniknąć tych błędów , których naprawa teraz nie sprawi , że będzie tak jak kiedyś . fajnie byłoby znów poczuć to , co kiedyś . tą wolność , beztroske . szczęście . cholernie chciałabym cofnąć czas , ale to nie takie proste , przecież wiesz . wręcz niewykonalne .


chce słońce , chce letniej pogody , spokojnego wiatru który będzie delikatnie rozwiewał mi włosy jednocześnie nie robiąc mi nieładu na głowie . chce lato , uśmiechu na ustach i Ciebie chce 


chcę chłopaka, który trzymałby moją rękę bez przerwy, nie pozwoliłby mnie skrzywdzić, rzuciłby we mnie pluszowym misiem, gdybym zachowywała się idiotycznie, a potem obdarowałby mnie milionem całusów, robiłby z siebie idiotę tylko po to, bym się uśmiechnęła, opowiadałby o mnie swoim przyjaciołom z uśmiechem na ustach, kłóciłby się ze mną o głupie rzeczy, by potem przepraszać mnie, liczyłby ze mną gwiazdy, byłby moim najlepszym przyjacielem. i nigdy, przenigdy nie złamałby mi serca .


A teraz pytam, gdzie są Ci, którzy mieli być na zawsze?


.miły, ale niegrzeczny, ładny, ale nie piękny , opiekuńczy, ale nie pantoflarz , zabawny, ale nie żałosny, słodki, ale nie zakochany w sobie, bezpośredni, ale nie chamski , wysportowany, ale nie napakowany, wyjątkowy, ale nie przereklamowany, dobry, ale nie idealny .


Są takie dni, gdy potrafię zjeść pięć paczek ' Śmiejżelków' i trzy tabliczki czekolady Alpen Gold , a i tak się nie uśmiechnę .


i mimo, że masz rodzinę, przyjaciół, masz swoją paczkę do odpierdalania, może masz nawet swoją drugą połówkę, ale czasem masz takie wrażenie, że jesteś tu zupełnie sama.


nie zawsze , kiedy mówię ` rób co chcesz ` , Twój los jest mi obojętny .


-Wiesz..Chodzić to ja mogę z psem na spacer, po bułki do sklepu i z plecakiem do szkoły. Ja potrzebuje po prostu z kimś być.


Zamiast bolesnej prawdy wybierz czasem cisze, są słowa których usta nie powinny mówić, a uszy słyszeć.


miło obserwować Twój uśmiech, ze świadomością, że po części to moja zasługa.


Pierwsze zakochanie jest najtrwalsze, najsilniejsze i najpiękniejsze, choć zazwyczaj nieszczęśliwe.


pogarda dla świata tak często błędnie interpretowana jako nieśmiałość .


Mówią, że sztuką jest wybaczać... według mnie sztuką jest ponownie zaufać.


niektóre wspomnienia uświadamiają mi jak bardzo spieprzyłam rzeczywistość .


Podobno kiedy człowiek się z czymś już całkowicie pogodzi i niczego od losu już się nie spodziewa, to wtedy to, o czym marzył dostaje.


 

Komentarze

ronnie 'miło obserwować Twój uśmiech, ze świadomością, że po części to moja zasługa.' miło obserwować uśmiech ze świadomością że jest on tylko i wyłącznie mój <33
18/04/2012 20:41:38
magiaopisux3 <3.
19/04/2012 6:57:01
abstractionx3 mogę sobie skopiować zdjęcie , bo mi się baaaaardzo podoba ? <3
a opisy śliczne . ; *
18/04/2012 19:42:05
magiaopisux3 no jasne, że tak ;* przecież zdjęcia są z internetu, a nie moje : )
18/04/2012 19:47:57
abstractionx3 aa , no to ok .
pytam , żeby potem nie było niepotrzebnych wontów czy coś :*
18/04/2012 20:16:24
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika magiaopisux3.

Informacje o magiaopisux3


Inni zdjęcia: Hiacynty pachnące na dobranoc halinamJeb najprawdopodobniejnieSpływ Dunajcem. ezekh114Baju baju locomotivOtwierają się w południe. ezekh114W domu locomotivSzopka Wilkonia bluebird11Połoniny. ezekh114Odzież funkcją wieku. ezekh114ja patkigd