Czułam sie tak bez trosko tak dobrze...
Czyja ja jestem naprawde az tak zla ze zasluguje na wasze takie traktowanie ?
Polecam przeczytac to co jest pod spodem i pomyslec .Naprawde postaram sie byc Inna .
"Pewien człowiek spotkał starego przyjaciela,który nigdy nie odkry swojego powołania"Pewnie znow bede musial dać mu pare groszy"-pomyślał. Ale tego samego wieczoru dowiedział sie że jego przyjaciel stał się bogatym człowiekiem i wrócił aby spłacić zaciągniete dlugi.(...)Pytany o przyczyne tak wielkiej hojności,odpowiedzial,że jeszcze do niedawna był kimś innym.Kim jest ten Inny?-Zaciekawili sie goście.
-INNY JEST TYM,KTÓRYM NAUCZONO MNIE BYĆ,ALE TO NIE JA.(...)-Wiec kim jesteś?
-JESTEM TYM KIM MOŻE BYĆ KAŻDY Z NAS JEŚLI SLUCHA SWOJEGO SERCA.CZŁOWIEKIEM KTOREGO ZACHWYCA TAJEMNICA ZYCIA,KTORY DOSTRZEGA CUDA I CZERPIE RADOSC Z TEGO CO ROBI.TYLE TYLKO,ZE TEN INNY-Z LEKU PRZED CIERPIENIEM-NIE POZWALAL MI DOTAD DZIALAC..
Nie mniej cierpienie istnieje-powiedzieli przyjaciele.
-Istnieja jedynie porazki . Lecz nikt nie zdola przed nimi uciec.Dlatego w walce o marzenia lepiej przegrac pare drobnych potyczek niz zostac pokonanym na calej linii nie wiedzac nawet o co sie walczylo!"