Tak, niech wszyscy teraz zgadną, co też jest na zdjęciu. ;D
Miałam jeszcze do wyboru: Robek, jak wytyka język. Robek, jak robi niemiłosiernie obrzydliwą minę, która go niemiłosiernie oszpeca. Robek, jak całuje tą... ekhm. ;/ Robek, kiedy mu zimno i robi taką słit pozę. Robek podczas stylizacji (zostaje ciągnięty przez babę za włosy i go chyba bolą włosy ;hahaha;).
Ey... Ale mi się Robek nie podoba, prawda.? ;/
Hmm. W szkole było tak:
- Oprócz trójkątów trójkątnych, jakie jeszcze znacie? Wysokokątne, kwadratokątne, wspaniale!
- Kulistokątne... ;D
;hahaha; Zastanawiam się ile wynosi poziom inteligencji naszej klasy. Cóż, biorąc pod uwagę to, że ja nie mam inteligencji, to pewnie... A nie, mamy przecież Julię.! <3 To pewnie dużo. ^^ Huh.
Ach, nie było tak źle. Poza tym, że Edłard zaręcza się z Bellą. Nie spodziewałam się tego. ;/
Cudowne były też dwie fizyki. ;hahaha; Z Danielem, Julką i Paulisią w ławce. xD
- Mogę dotknąć twojego cycka? ;D
Na koniec lekcji ja dotknęłam jego ;hahaha; nie może molestować Paulisi. ;*
Hm, skończyłam z dbv. Smutno mi troszeczkę. ;(
Pauliś i Edwardzio <3
Dominisia. <3
Pamelka <3
Adzia <3
Sara. <3
Madzia <3
i Pan nie chce, żebym była jajkiem.! ;( Mówi, że nie ma takiej roli. Zobaczymy, kurczę, jak to będzie, kiedy się śmiertelnie obrażę. Już do końca życia. Pan chce mi odebrać życiową rolę. A czy ja nie mam talentu aktorskiego? Czy chcę tak wiele?!
PRAGNĘ ZAGRAĆ TYLKO GŁUPIE JAJKO, PSZE PANA!!!
Inni zdjęcia: Cyrk patusiax395Casablanca modernmedival Niepewność dawstePiękne najprawdopodobniejnie... maxima24... maxima24... maxima24Egzotarium suchy1906... maxima24... maxima24