photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 22 SIERPNIA 2011
41
Dodano: 22 SIERPNIA 2011

im więcej , tym lepiej ?

Cześć . 

Na wstępie chciałam napisać moje plany co do tego photobloga . 

Mam zamiar dodawać tutaj najnowsze trendy ,zarówno klasy Paryskiej , jak i tanich sieciówek ,dzielić się z Wami różnymi informacjami jakie posiadam , udzielać porad jeżeli tylko będziecie tego chcieli , wymieć zdania na tematy dotyczące mody itp. 

Zdaje sobie sprawy ,że owych blogów w sieci jest tysiące ,a nawet miliony , jedak będe się strać abyście i na mojego zajrzeli od czasu do czasu i dokonywać wszelkich starań aby w czymś pomógł , zainspirował Was :)

 

 

 

A teraz co do zdjęcia , które przedstawia dużą ilość branzoletek . Nie zawsze reguła ''im więcej ,tym lepiej'' się sprawdza , jednak w tej kwesti jak najbardziej polecam . Duża ilość branzoletek ,dobranych odpowiednio do kreacji to jeden  z panujących trendów . Jednak trzeba pamiętać o odpowienim dobraniu kolorystycznym , jak i stylistycznym .

A Wy co o tym sądzicie ? 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika love4fashion.