Kolejna część imagina z Harrym ^^
http://www.youtube.com/watch?v=5z3KFXXnmy8
H- mówiłem że będzie kara- i rzucił cię na łóżko przykrywając kołdrą siebie i ciebie poczym przytulił się do ciebie i zasnął. Słodziak , taką kare mógłby dawać ci codziennie. Następnego dnia gdy otwarłaś swe oczy leżałaś na Harrym on słodko się uśmiechnął i pocałował cię :**
H- cześć skarbie :]
T- ymm hej Harry &
H- haha zarumieniłaś się :]
T- ja pójdę lepiej pod prysznic- zeszłaś z niego po czym wyciągnęłaś z szafy czarne rurki oraz niebieską zwiewną bluzeczkę z napisem crazy girl oraz białe wysokie trampki :D weszłaś do łazienki zamknęłaś drzwi żeby czasami Harruś nie wszedł. Po prysznicu ubrałaś się w wybrany przez siebie komplet jak co rano umyłaś zęby lekki makijaż i wgl. Potem wyszłaś z łazienki Harold stał na balkonie i gadał przez telefon nie chciałaś podsłuchiwać więc zaczęłaś sobie nucić na na na na na na na . Po chwili obok ciebie stanął loczek uśmiechnął się dał ci buziaka i powiedział:
H- wiesz że jesteś najpiękniejszą dziewczyną jaką spotkałem?
T nie
H- to teraz wiesz :P
T- o co chodzi hmm&:)?
H- wiesz skoro ja byłem z tobą na balu maturalnym to tak sobie pomyślałem że pojedziesz ze mną do Londynu na imprezę do chłopaków co?
T- no co ty mama by mnie zabiła
H- daj mi do niej numer
T- po co?
H- zapytam jej wkońcu jesteś pełnoletnia :d
T- jak tam chcesz idę zrobić śniadanie zeszłaś na dół do kuchni zabrałaś się za robienie kakao i kanapek. Nagle poczułaś czyjś dotyk na plecach odwróciłaś się zobaczyłaś jak po policzkach Harrego spływają łzy;/
T- nie pozwoliła tak?
H-ymm&.
T- mówiłam ci?- nagle w Harolda wstąpiło jakieś zło wziął cię na ręcę i zaczął tańczyć i śpiewać
H- hahah nabrałem cię jedziemy do Londynu !!!!! Twoja mama się zgodziła chce sprzedać ten dom i zamieszkasz z nią w Londynie planowała ci o tym już dawno powiedzieć ale chciała poczekać aż do balu.
T- ale jak to?
H- no normalnie powiedziała żebym ja ci to powiedział bo jej się bardzo śpieszyło. Zamieszkasz przez jakiś czas z nami a potem jak twoja mama wszystko pozałatwia przeprowadzisz się :]
T-OMG !!!!!!!! wiesz co to oznacza?
H- co?
T- będziemy się mogli częściej widywać i spełniły się moje marzenia wracamy do taty !!!!!!!
H-co?
T-no mój tata ma firmę w Londynie i mama jeździ właśnie w delegacje tam :p
H- mam pytanie?
T- tak?
H- zostaniesz moją dziewczyną?
T- jasne:D :***
- spakowałaś swoje rzeczy i wylecieliście do Londynu. Potem poznałaś chłopaków są niesamowici. Po prostu jesteście najlepszymi przyjaciółmi. Miesiąc później wprowadziłaś się z mamą i tatą do waszego nowego domu. Z Harrym układa ci się zajebiście (tak na marginesie swój pierwszy raz przeżyliście w ekskluzywnym hotelu) Masz nawet pracę jako doradca prawny chłopaków. Planujecie odpocząć od pracy w Polsce a dokładnie w górach ^^ Na razie jesteście najarani szczęściem i to wam wystarczy :))
-----------------------------------------------------
i jak się podoba ? z kim następny imagin?