photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 30 MAJA 2012

Myślenie że życie jest bezproblemowe, bo uciekamy od samych problemów - gówno prawda, niestety

 

Udawanie, że jest dobrze, jest jeszcze bardziej męczące

Zwykłe pozerstwo. Udawanie kogoś, kim się nie jest.

Ale cóż, czy kiedykolwiek znajde miejsce, gdzie w stu procentach będe mogła mysleć tylko o sobie, nie udawać nikogo? Szczerze powątpiewam


"Ladies and gentelmen place your fucking beats"

 

Zastanawiam się co by było gdybym np 'nie ruszała tyłka z domu', 'olewała wszytko konkretnie', czy też 'gdybym nie próbowała choć odrobinę pokazać co czuję, co mysle'.

Nie wiem co by było. Ba, pewnie, ze musiałabym to przezyć. Ale jeśli ma mnie to bardziej zaboleć - nie chcę, po prostu nie chcę. Boje się prawdziwego cierpienia! Idiotyzm, gówno wiem o życiu.

 

"I know that I should walk away

But i can't bring myself to quit this game"

 

    Moje zbawienie

 

 

 

Ps jestem głupia, wszytsko dookoła jest od emnie mądrzejsze, chociażby sciana.

Komentarze

~gugu Rób to co kochasz, to pomaga oderwac się od problemów, a przynajmniej nie zwariujesz :)
01/08/2012 13:10:17
shyeeshii dobre zdjęcie! bardzo
01/06/2012 22:02:32
dethmagick :(
31/05/2012 13:07:02

Informacje o lifeloverowa


Inni zdjęcia: Zamek Czocha purpleblaackSparta 2praga - Opava wroclawianinMalina lepionkaSikora bogatka slaw300Troska. rainbowheroineNie ma Ciebie rainbowheroine‘Nie chciała się zgodz martawinkel9 / 03 / 25 xheroineemogirlx1407 akcentovaTurkusowo, fioletowo i w Pumie xavekittyx