No i tak w ogóle to szukam osoby,która chciałaby pomóc
w prowadzeniu tego photobloga!
Osoby zainteresowane, zapraszam na PW!
Komentarze
territorialpissing Moja matka chyba nie za bardzo w to wierzy. Bo zawsze mówi "No jak będziesz miała chłopaka...", a kiedy jej mówię, że to raczej nie możliwe ze względu na orientację to mówi, że nie mam czym się chwalić ;0; Mimo tego raczej to akceptuje~. Raczej... Moi niektórzy znajomi wiedzą, niektórzy nie. Ale nie żyję w ukryciu, tada.~
21/03/2013 14:29:46
lesibi
Moim zdaniem potrzebuje więcej czasu,żeby ta wiadomość do Niej dotarła. Na pewno było to dla Niej szokiem :) Może jakby zobaczyła Twoją dziewczynę to inaczej już by to wyglądało i inaczej na to spojrzała :) Bo może myśli,że tylko tak mówisz. Pozdrawiam i zapraszam!
21/03/2013 14:32:18
territorialpissing
Możliwe, że masz rację. Mój ojciec na przykład się cieszy, że dziewczyna mi dziecka nie zrobi ><"
21/03/2013 14:44:17
lesibi
Wiesz, słowa słowami,ale zobaczyć to jest co innego :) Może jak zobaczy to wtedy naprawdę udowodni Twoje słowa :)
xbadbitch U mnie znajomi wiedzą i jak najbardziej to akceptują, a matka ? Trochę nietolerancyjna, byla przeciw i mnie strasznie ograniczała, ale już jest okee.
21/03/2013 12:50:43
lesibi
Ciesze się,że wszystko Ci się ułożyło! :) To Twoja mama i mimo wszystko Cię kocha! Pewnie było to dla Niej szokiem, więc była to normalna reakcja! :) Pozdrawiam i zapraszam!