photoblog.pl
Załóż konto

suchy gorący burzowy klimat...

niby absurdalne ale są tutaj w stanie przetrwać istoty podobne do nas, energie czerpią z burz, tak silne wyładowania atmosferyczne pozwalają na zasilanie całego ich podziemnego świata. 

wewnątrz planety tętni życie mimo tego że na zewnątrz jest cholernie gorąco i sucho a do powierzchni planety nie dociera żadne światło zewnetrzne, żadnych gwiazd, słońc, księżyców, widać jedynie chmury dymów które nieustannie płoną gdyż są zapalane przez wyładowania atmosferyczne.

 

nikt i nic nie jest w stanie zakłucić spokoju zycia tej planety, wieczną trwałość zapewnia brak różnic temperatury i brak zmienności w składzie gazowym atmosfery

Dodane 15 LISTOPADA 2011
588

Informacje o laza1991


Inni zdjęcia: Zapatrzony w zabawkę nacka89cwaSynuś nacka89cwa:) nacka89cwaDZISIEJSZY KSIĘŻYC (17.06.2025r) xavekittyxNa ogrodowym wybiegu :) halinamSzlamnik slaw300Życie alicex333Ślub Kingi i Piotra namibiaAlkohol nie każdemu słuźy bluebird1116.6 idgaf94