Cześc wszystkim . Dawno mnei tu nie było ale jakoś nie mam czasu na fotobloga. Przeprasza.
Teraz w tygodniu muszę się uczyć w weekend jakiś wyjazd, impreza czy coś i nie ma czasu na fotobloga .
Dużo sie u mnie ni pozmieniało .Jest tak samo nudno i tak samo szaro jak wcześniej .
Wchodzę sobie dzisiaj na facebooka od jakiegos tygodnia nie wchodziłam a tu patrzę a DAWID PLUSZ nie żyje wszyscy posty pisza i takie tam .
Nie będę się wypowiadać an temat tego czy uważam ze żyje czy nie żyje ale poprostu to dziwne że nagle wszystkie tz. "gwiazki" fotobloga popełniają samobójstwo. Rozumiem jeśli ktoś nie ma rodziców albo ma naprawde ciężkie życie ale zabijać się przez fotobloga albo cos ?
To głupota naprawde. Życie jest cenne i musimy to szanować .Wiadomo ze każdy kiedyś pomyślał albo pomysli o śmierci ale to nie am sensu . Mamy tyle ciekawych żeczy do zrobienia po co sie zabijać ?
Mówią że popełnić samobójstwo jest łątwo żyć trudniej . To prawda ale czasami nie mozna już wytrzymać z życiem i poprostu jedyne rozwiazanie umrzeć . Nie no ..... Nie umiem więcej pisać na ten temat ponieważ jest on dla mnie trochę dziwny .
Chcę jeszce napisać tylko ze przez fotobloga nie warto sie zabijać .