zmę-czo-na. definitywnie. od wczoraj nie było mnie w domu i prawie nie żyję, ale skoro dziś już jestem, to nie ma rady, odpocznę trochę, a potem na rower i kierunek: NIEGOWO.
Komentarze
zkoniowananamaxa Do Niegowa zawsze i wszędzie! :D swoją drogą muszę wpaść w końcu!!
zkoniowananamaxa
chyba, że tak xD a tak na zaś, to się wysiada z autobusu na Węzeł Lipce czy Św. Wojciech?
25/07/2014 10:09:57
lagarto
z lipiec jest łatwiej dojść, wysiadasz na lipcach i stamtąd już prosta droga :) patrząc w stronę gdańska, zaraz w prawo masz zakręt i tą drogą proooosto, przez jedne tor, drugie tory, aż do mostu, a za mostem w prawo i znów proooosto.
25/07/2014 10:18:19
zkoniowananamaxa
w sensie na Niegowskiej? to stara trasa na Gościnną! :D bo z Klaudią to ja jechałam dalej autobusem i się zastanawiałam xD to by można się na tej drodze już w prawo spotkać :) ja bym może i dziś dała radę, bo jadę na Lipce pod wieczór na chwile ;) ale to podaj nr i ja się odezwę czy bym wpadła/ w godzinach 17/18 bywacie?
25/07/2014 10:22:42
lagarto
no właśnie miałam być dziś rano, ale nie udało się, więc będę ok 17-18 właśnie :)
25/07/2014 10:24:43
zkoniowananamaxa
o, to by idealnie było! :D podaj nr na priv, a ja Ci swój