freakperfume Cóż, próbowałam powtarzać sobie, że będzie lepiej, że przestanę wybierać źle, ale to tylko pogłębia moje skłonności do dokonywania beznadziejnych wyborów :D Chyba nie ma na to rady. Albo ja jeszcze jej nie poznałam/odkryłam/znalazłam/dostałam (właściwe skreślić).
freakperfume W zasadzie, gdyby o moje chodziło, to też bym się nie zdziwiła :D Może tak jest, że każdy kiedyś głupio wybrał, aczkolwiek żyję w dziwnym przekonaniu, że mi się to nieustannie zdarza.
freakperfume Może kiedyś do tego wrócisz. Moja kuzynka dwa albo trzy lata temu skończyła kursy i licencjat, a teraz chce mgr robić, ale inny kierunek zupełnie. Mi się już nie chce uczyć, a chciałabym coś innego wybrać. W każdym razie głupie decyzje to moja specjalność :D