photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 24 LIPCA 2011

Od rana jest nie tak, jak zaplanowałam to wczoraj. Po pierwsze Kuba na poprawinach (no comments). Po drugie dziadek w szpitalu - wylew. Po trzecie -  inne sprawy rodzinne. Kompletnie nie mam humoru. Na 20:00 w ogóle do kościoła idę..

 

Dzisiaj się dowiedziałam, że Natala żyje i się umówiłyśmy na pojutrze.

 

Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.

 

Zwariowałam!

Komentarze

nieustajacafascynacja jakie fajne ;D
26/07/2011 15:33:03
edeen to jest najgorsze jak w nieodpowiednim czasie wszystko się zawali... :/
a mi sie do kościoła tak nie chce chodzić.. xD
24/07/2011 16:28:10
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika ksokso.

Informacje o ksokso


Inni zdjęcia: Troska. rainbowheroineNie ma Ciebie rainbowheroine‘Nie chciała się zgodz martawinkel9 / 03 / 25 xheroineemogirlx1407 akcentovaTurkusowo, fioletowo i w Pumie xavekittyx:) qabiResza figur Wilkonia bluebird11sezon lodów patkigd:) dorcia2700