Hajfiut :3
True story bro, mnie nie uczono, że wolty jeździ się w ćwiczebnym (:
O dziwo, komputer przestaje mi się zawieszać, jak zamykam zakładkę z fejsbuczkiem :c lepiej, ludzie mi tylko głowę trują.
Byłam dziś w szkole na spotkaniu, remont full wypas, szkoda że wzieli się za robotę jak wyszliśmy :C Przypomniała mi się sytuacja, jak mieliśmy lekcje w sali na parterze, oczywiście przerwy były nasze, bo jakby inaczej :D no ale nie do tego zmierzam :p W otwartych drzwiach, dyrektorka kopnęła z obcasa we "framugę?" to takie przy kątach na podłodze :D no i było na nas, że klasa demoralizująca szkołę ;p Wspomnienia mam świetne z tą szkołą, tyle akcji za które w ogóle nie byliśmy winni, ale zawsze potrafiliśmy się wybronić :) Zastanawiam się, na jaką klasę teraz trafię, pewnie same maniury, bozesz co z tą młodzieżą się podziało ><
http://www.youtube.com/watch?v=UqXVgAmqBOs
od 41sec. me gusta <3 nie wiem po co śpiewa ta kobita, wszystko psuje, w ogóle wylazła nie wiadomo z kąd, nie pasuje mi.