A najgorsze że na tą pieprzoną chorobę nie ma i nigdy nie będzie żadnego lekarstwa.
Witamy w świecie tępych małpek, których bozia nie nauczyła stosować się do ogólnie przyjętych zasad w społeczeństwie. Witamy w świecie, gdzie z lupą szuka się ludzi którym można zaufać. A jeżeli człowiek już to zrobi, to i tak wcześniej czy później tego pożałuje.
Żal mi jest strasznie osób które mówią zawsze i wszędzie jak ważna jest dla nich przede wszystkim szczerość. Sami sie za takich podają. No właśnie, tylko podają. Współczuję takim osobom, bo ja nie potrafiłabym żyć w konflikcie z samą sobą i nie potrafiłabym traktować innych w taki sposób.
Ale mimo wielu usilnych starań, dwulicowość i fałszywość przejęły kontrolę nad zachowaniami ludzkimi do tego stopnia że są niestety niemożliwe do wytępienia. Tylko przykre jest to, jak bardzo inni na tym cierpią.
18 MAJA 2015
27 KWIETNIA 2015
1 MARCA 2015
22 LUTEGO 2015
19 LUTEGO 2015
15 LUTEGO 2015
23 STYCZNIA 2015
15 STYCZNIA 2015
Wszystkie wpisy