Oto ja :-) W tym tygodniu rozpoczynam tworzenie biżuterii. Dla każdej z Was indywidualnie :-) Brzmi banalnie i znajomo? Nic z tych rzeczy..
Potrafisz wyobrazić sobie kolczyki, które przyciągną uwagę setek oczu? Musiałyby mieć w sobie coś niezwykłego, prawda? Zamieńmy te wszystkie świecidełka, plastikowe koraliki, oklepane ptasie pióra i ogromne imitacje żyletek na... Twoje zdjęcie.
Nie wiem jak Ty, ale ja mam dość podkówek, psiaków w kapeluszach i polnych pseudokwiatków wiszących przy twarzy. Każdy może mieć identyczne, jeśli tylko znajdzie jubilera na swojej ulicy. Ja mam ochotę na coś.. innego. Coś, co odwzoruje moją osobowość, pokaże światu to, co lubię!
Właśnie dla Ciebie stworzę parę niepowtarzalnych kolczyków ze zdjęciem, które sama mi prześlesz. Niech to będzie Twój Umiłowany, ukochani Rodzice, sympatyczny sąsiad lub artysta, jakiego cenisz.
Być może kierujesz się w życiu mottem pozwalającym Tobie zapomnieć o problemach? Miej je zawsze przy sobie i podziel się nim z Innymi! Jak? Za pomocą kolczyków, oczywiście :-)
Niedługo Święta i Sylwester. Zaskocz bliskich oryginalnym prezentem i spraw Im takie kolczyki oraz pochwal się nową zdobyczą na noworocznej imprezie. Powitaj rok 2011 jako nowa Ty - zawsze osobliwa, z nutką ekstrawagancji.
Za parę dni zdjęcia kolczyków na moim fotoblogu. Oceń je lub zamów niepowtarzalną parę już dziś :)
Mój adres mailowy to [email protected]
P.S. Zdjęcie wykonane przez Adama Turzyńskiego. Więcej Jego dzieł na www.fotosesje.pl.tl - gorąco zapraszam :-)
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24Obejście restauracji. paulsa34Obejścia wkoło restauracji. paulsa34Sekret najlepiej na uszko... halinam... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24