photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 23 GRUDNIA 2009

a jednak ~ ! Postanowiłam, że znowu tu napiszę.

Normalnie porno na fbl ! O_O stanik mi widać. X_x

a zdjęcie jak zwykle porażka. XDD



Wczoraj była wigilia klasowa. Ubrałyśmy się z Yumiko trochę `inaczej` i oczywiście były krzywe spojrzenia, ale leje na to. Myślałam, ze nauczyciele będą pluć się o to jak się ubrałam, ale nawet jedna podeszła do mnie i powiedziała, że wyglądam świetnie, miło. Oczywiście Ochocka uznała, że wyglądam jak postać z anime. Co miałam na sobie ? Spódniczkę, czarna gothic lolity, białe rajstopy, glany biało-czarne i koszule w kratę biało-czarną. Dla osób w szkole były to oczywiście dziwne, y. Straszyłyśmy z Yumiko dzieci z pierwszych klas, jesteśmy okrutne ! Aha i wywaliłam się na schodach bo były cholernie mokre i śliskie. Padłam na kolana przed Bratem. Wyglądało by to jakbym co najmniej oddawała mu hołd, hahaha porażka ! Mam teraz kilka siniaków na kolanie. Wicedyrektorka jaka spanikowana, pytała mnie dziesięć razy czy nic mnie nie boli, a reszta klasy miała ze mnie niezła polewkę. Wigilia przebiegła miło. Było pysznee jedzenie ! No i nawet swoich ciastek, które przyniosłam nie spróbowałam, bo jak się dopadli to koniec. Po wigili poszłyśmy tzn. ja z Yumi i z Sebastianem na papierosa. Staliśmy i rozmawialiśmy nad jeziorem około 2 godzin. Nie miałam czapki i włosy mi zamarzły, dosłownie ! Najlepsze to jak Sebastianowi brakuje słów po polsku i dodaje swoje po niemiecku (tak dla sprostowania on jest Austriakiem) najczęściej te słowa są tak trudne, ze nie mogłyśmy nic z tego zrozumieć, ale ogólnie było okej. W końcu gdy nam dupy zmarzły poszliśmy do domu. Hm, co ja w domu robiłam ? Chyba siedziałam na kompie. Wieczorem znowu na dwór głupa palić. Musiałam zamoczyć Yumiko rzeczy na basen w wodzie bo wtedy powinna być na basenie, ale nie poszła.

Ogólnie dzień miły i udany. A dziś ? Na nic nie mam ochoty. Zaraz pewnie pójde z Yumiko zapalić, a potem musze pomóc mamie robić sernika, oczywiście bez rodzynek ! Fuuu, rodzynki. O_O

 

 

A tak pozatym u mnie jest tak pozytywnie ~ ! Nie wiem dlaczego ~ !

Wszystko mnie tak masakrycznie cieszy, hahaha. XDDD

 

 

czyżbym powróciła na stare śmieci ? (fbl)

A właśnie ! Jutro wigilia ! O_O

oczywiście Wesołych Świąt dzieci me !!! XDD

Komentarze

mondee znajomi ? ;dd równiez dodaje :)
25/12/2009 21:19:42
~Reita Ale piekne ^w^ Chce isc z Toba na bal trupoff !!
25/12/2009 19:59:43
pierdoliasz Ahaha..no juz widze miny wszystkich^^
Wesolych swiat, dziecko "boze" xD
;**
23/12/2009 22:16:48
otaczaciekpina Fajnee;D
też nie lubie rodzynek xD
23/12/2009 18:40:44
~thomassexgott nie porazka i nie pornolecz sam sex Wesolych me baby
23/12/2009 16:55:52
~xzeleekx a jedna toska xD ty szalencze :P a mowilas ze juz nie napiszesz :)))))
szalencze foto ^^
23/12/2009 16:42:03
charmee jakie oczka :*
kaleka sie wyje*bała ; d
23/12/2009 15:30:17
collo czekam az mama skonczy stroiki robic i bede jej pomagac sprzatac xD
no i sie troche nudam ;PP jak kazde "dziecko" z downem ;DD
23/12/2009 15:23:54
collo no ja niestety mam plyte... ale lepsze to niz w ogole nie pojechac ^^
mi tez milo xD
Ja Magda taka se zwyczajna ;d
23/12/2009 15:20:15
collo łaaa xD ale fajnie ;D
a jaki bilet? FZ? ^^
23/12/2009 15:16:30
xxmiyukixx Nie bajeczka -.-
23/12/2009 15:15:30
xxmiyukixx Normalnie xDDD.
Moja kolezanka przeprowadziła sie do Tokyo rok temu i poznała tam pierw Reite, a Reita, jak to Reita poznał ja z resztą kapeli. No to Natala zrobila tak, że przez skype jaaaa poznałam TG. ;D. the end histori.
Nie.. niestety nie byłam ;(.
23/12/2009 15:13:17
collo a no zobaczymy sie ;DD
a Ty tez jedziesz? ; ]]
23/12/2009 15:12:50
xxmiyukixx No własnie ! O.O
Oooo ich też lubie ;D.
a The gazettE znam osobiście ;D.
23/12/2009 15:07:10
~seducely boze, hahaha. wywalilas sie? -,- rodzynki sa dobre. -,-
23/12/2009 14:49:52