photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 28 MARCA 2011

przyjaciel

"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" 
George G. Vest

 

Jesli tracisz takiego przyjaciela, to naprawdę warto zdobyć następnego...może u ludzi nie wędruje dusza, ale psia na pewno tak!

Komentarze

angelenef kochaniutki....;d
29/03/2011 0:03:59

Informacje o kamrat


Inni zdjęcia: :) szarooka9325Miły zakątek. ezekh114Uparty jak Osioł :) bluebird11Rekonesans terenu. ezekh114... thevengefulone... thevengefuloneMorze kostki. ezekh114... thevengefulone... thevengefulone... thevengefulone