photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 MAJA 2014

kocham

Mogę Ci przyrzec, że gdybym mogła cofnąć czas, dziś nie znałbyś nawet mojego imienia.




eloo ;P
co to za pogoda ja sie pytam ? ;o
dzień spooko ;)
nie idealny ale ok ok ;P
a juz w szczególności zakończenie wieczoru ;)))
:*

__________________________________________

mimo tej odległości, która teraz jest między nami, z każdym dniem jesteś mi coraz bliższy. paradoks? nie, po prostu miłość..

 

 

 

 

stoję na stacji Niepewność, z sercem i duszą w walizce. czekam na pociąg Ty, który przyjedzie i powie że, mój bilet jest ważny i mogę wsiąść ponownie. ale zawiadowca wciąż powtarza że, pociąg jest opóźniony, bo maszynista dostał ataku paniki w mieście Niezdecydowanie, więc radzimy grzecznie jechać autobusem.

 

 

 

 

nigdy nie warto tęsknić za kimś, co do kogo nie mamy pewności, że śpi tej nocy samotnie.

 

 

 

 

abstrakcyjne słowa, które stają mi w gardle, a trudność ich wymowy jest wręcz absurdalna. usta drżą mi jak nigdy wcześniej, a Ty stoisz przede mną z litością w tęczówkach, pytając czy dobrze się czuję. świetnie, pomimo serca walącego jak wirująca pralka i faktu, że robię z siebie skończoną idiotkę, to świetnie - pomyślałam.

 

 

 

 

ta odwieczna, znana gra, dwa oddechy, serca dwa.

 

 

 

 

tak, przyznaje się, nie ma godziny, w której bym o Tobie nie pomyślała. nie ma dnia, w którym nie spojrzałabym na Twoje zdjęcie, a to wszystko przez to, ze jesteś tak blisko, a jednak tak cholernie daleko.

 

 

 

 

wyczucie, gdy piosenka, której słuchasz idealnie pasuje do sytuacji w jakiej się właśnie znajdujesz.

 

 

 

 

nie ma nic bardziej niesprawiedliwego niż nieodwzajemniona tęsknota. to nawet gorsze niż nieodwzajemniona miłość.

 

 

 

 

wciąż się zamyślam, odcinając na dobre od Bożego świata. co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. ludzie sugerują, że chyba się zakochałam. a ja tylko niemo zaprzeczam, kręcąc głową. wcale się nie zakochałam. tylko myślę o takim jednym, jakieś 24h na dobę. analizując każdy z jego oddechów.

 

 

 

 

zaspokajając tęsknotę wypatrywałam go w każdym autobusie.

Komentarze

wyblaklemarzenie fajne ;)
12/05/2014 15:08:06
~mylullaby05 Kocham ponad zycie !
11/05/2014 1:38:43
kamila134212 <3
11/05/2014 20:10:13

Informacje o kamila134212


Inni zdjęcia: Troska. rainbowheroineNie ma Ciebie rainbowheroine&#8216;Nie chciała się zgodz martawinkel9 / 03 / 25 xheroineemogirlx1407 akcentovaTurkusowo, fioletowo i w Pumie xavekittyx:) qabiResza figur Wilkonia bluebird11sezon lodów patkigd:) dorcia2700