photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 14 MARCA 2010

:) szkolenie

Pamiątka ze szkolenia S.O.H.O :)

 

W czwartek z rana udajemy sie w podroz na szkolenie tym razem TP :) wyruszamy kolo godziny 9 w silnym skladzie :D ja Hubert Marcin Przemek Kamil ... jedziemy jednym samochodem wiec po drodze odwiedzamy sklep z napojami energetyzujacymi :) podroz mija spokojnie i w miare szybko :) na miejscu jestemy pare minut po 10 na sali jest juz kolo 6 osob ... czekamy jeszcze chwile na innych i zaczynamy szkolenie ( na zdjeciu oczywiscie prezes :P udzielajacy wykladu hehe :) po mniejwiecej  godzinie robimy przerwe i udajemy sie do sklepu po trunki :) po spozyciu wracamy na sale... kolo  godziny 14 przerwa obiadowa naginamy do jakiejs restauracij i spozywamy obiad co niektorzy z dodatkami :) szkolenie konczymy testem :)

 

Po szkoleniu jeszcze wizyta w biurze Kieleckim i powrot do domu ... wracalismy kolo 3 godzin ... 2 razy pchalismy samochod niestety nagly atak zimy .... podjezdzamy pod biuro w OC po czym orientuje sie ze zgubilem kluczyki ... na szczescie na nastepny dzien sie znalazly w samochodzie Przemka hehe :)

 

Szkolenie jak najbardziej udane :)

 

 

a weekend mysle ze tez nienajgorszy :) <:*:*:*>

mimo paru spiec raczej wszystko jest ok prawda ?

noo tak myslalem:*

 

aha jeszcze jedno ktos tam cos o mnie gdzies pisze ... niech pisze :)

mam na to wyjebane :)  

 

Komentarze

kamil00kamil dobrze ze ty jestes prosta i niepokrecona :* hehe nienawidze cie i idz lepiej spac :)
15/03/2010 17:12:54
~Wiesniak Ba, żeby tylko niekulturalny to jakoś bym zniosła;P
Że też tacy pokręceni chodzą po świecie, choć nie dziwota z drugiej strony, bo i świat też jakiś pokręcony:***
15/03/2010 16:51:31
kamil00kamil aj ty wariatko :* uwielbiam cie :* zaraz mi pojedziesz ze pisze z malej litery i jestem niekulturalny :) no tak cala ty :* TY :*
15/03/2010 16:47:15
~Wiesniak Czasami rodzi się we mnie jakiś głód życia,. Bo odkrywać trzeba do końca:D Ty Dupo jedna:)
15/03/2010 16:27:24
kamil00kamil glupolu jaka w-zetak istny tort czekoladowy :D hehe a jak taki jestem przeterminowany to moze nie chcesz go juz smakowac ??
15/03/2010 16:21:02
~Wiesniak Nie posiadamy takich słów, by móc z durniami mówić o mądrości:**
A swoją drogą to nawet jak w-zetka wyszedłeś, kij, że przeterminowana ale jednak to ciacho:D :-)
15/03/2010 16:09:13
kamil00kamil Diana raczej zalosnie a nie smiesznie :) Brak godności i szacunku ... totalne 0 ...
14/03/2010 22:14:39
diana24 szkoda tylko ze ta osoba zabrnila komentarzy:D przynajmniej smiesznie by bylo:D
14/03/2010 20:30:17
~patico a kogo ty tak szkolisz kolego? ;)
14/03/2010 16:58:22