photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 25 STYCZNIA 2014

38.!

Siemka !  

Wtorek z Śliwką, max dobry dzień. Tak dawno się nie widziałyśmy, dużo gadałyśmy, robiłyśmy naleśniki, śmiałyśmy się.Środa z Magdą i Ewcią Agora. Dużo śmiechu, pogadałyśmy ! A wczoraj i dziś z Przemkiem. Lubie takie weenedy, lubie nas.

Wczoraj lodowisko, Flimy, galeria, spacer z Sz, Pati, Bartkiem.  Dziś dom, kino, bar <3  Chce więcej nas, takich weenedów.

Jutro dzień z życia Rodziny Latak. Jedzemy na Basen chyba ! Ferie są okej ale mam nadzieje że drugi tydzień będzie jeszcze lepszy !

 

 

Nie wiem co we mnie wstąpiło, ale uśmiecham się do przechodniów, jak obłąkana. Nie jestem w stanie powstrzymać moich unoszących się ku górze kącików ust. Rozpiera mnie wewnętrznie emanująca radość. Takie moje mini absurdalne szczęście. Bez przyczyn. Bez powodów. Ku niemu.

Komentarze

misiowelovex3 ;*
30/01/2014 14:07:18
aniolekzrozkamix3 "lubie nas" - taka tam skromność Kaczki <3
25/01/2014 23:11:00
kalax33 Jestem skromniejsza niż Przemek <3 :D
27/01/2014 14:17:48