Jest poprostu problem z którym staję oko w oko, czy jestem
Niejedynym kto nienawidzi stać w miejscu
Komplikacje skończyły pierwsze na tej lini
Razem z tymi wszystkimi obrazami biegnącymi przez moje myśli
Tak dobrze myślicie, ja to to szczerbate coś z tyłu. Ogólnie jakoś nie wiem, chumoru coś nie mam, chyba przez pogodę. Prawdopodobnie.
Oólnie gratulacje dla mojej mamy za pomysłowośc, nie ma jak to wpadać na basen i mnie ściągać do domu, dlatego, ze jej rano nie przypomniałam, że idę na basen. Bo przecież tam nie było w ogóle moich znjomych, no jasne . pozdro ;-)
Tak ogólnie to staram się o piętkę z polskiego, uhaha, no nie złe mam marzenia.
Chcę słońce . I czekolade. A w zasadzie to słońce mi wystarczy, jakoś mi nie dorbze na sam widok słodyczy. Może David ma racje, haha, nie no taki żart.
Miłego .
Inni zdjęcia: Pati pati991gdJa pati991gdBrzozy w świetle poranka andrzej73Na kanałku pati991gdHej : ) ohhhhhhhhhPięknie pachnie bez :) halinam:) dorcia2700Kolczyki słoneczka otienPleszka slaw300932 photoslove25