photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 26 SIERPNIA 2012

139

na zdj , jaaa. ;d  czyli cziikaa.;d

 

 

 



Jeden numer, dziewięć cyfer i nie będzie mnie, i chuj. Chcesz mnie wyjeb, do stracenia mam i tak niewiele już.

Najchętniej wróciłbym do czasów kiedy byliśmy dziećmi,jednak wszystko się zmienia, i tak to już jest.

Jeśli wpadniesz na pomysł, by wrócić do swojego ex, usiądź i poczekaj, aż Ci przejdzie.

Nie chce dławić już martwych pieśni buntu, zaciśniętych pięści żołnierzy bez mundurów.

Ja zawsze byłem wolny i wciąż mam ten luksus,trzymam poziom i nie pierdol, że to kwestia gustu.

Moje serce ma też rany,dziury,głębsze kanały, i  da się je załatać tylko miłością bez granic.

Nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuje czarów, po prostu daj mi żyć.

Jebać bzdury, tłumaczyć się przed nikim nie muszę,idę przez życie ze środkowym palcem uniesionym w górze.


Pamiętaj, że tam gdzieś czeka na Ciebie osoba, która czeka na Twój uśmiech i szczęście w oczach. Osoba, która Cię naprawdę kocha.

Prędzej uwierzę w koniec "Mody na sukces" niż w te brednie, które usilnie próbujesz mi wmówić.


Miłość jest jak narkotyk . Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu . A następnego dnia chcesz więcej . I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować . Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny . Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny . Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty . Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku . Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak . A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość .

mimo wszystko te słowa,ten głos,chwytały za serce

Podejdź, weź mnie za rękę, ja też cię wezmę chętnie to jest część tej 3-letniej opowieści o nas


Chciałbym odzwyczaić się od wszystkiego, móc wszystko od nowa widzieć, od nowa słyszeć, od nowa czuć.

 

 

 



 

 

 

+  dodawaj do znajomych. :)
+  jakieś zamówienia ? pisać, jaką notkę chcecie, o jakiej tematyce ; )
+ ktory cytat fajny  ?  pisz w komentarzu.
+ jeśli , chcesz na Pm możesz wysłać nam , notkę która tu umieścimy i podpiszemy twoim loginem.
+ pozdrawiam. ; *


Komentarze

jusiaaxd wszystkie sa świetne ale mi sie podoba naj: Pamiętaj, że tam gdzieś czeka na Ciebie osoba, która czeka na Twój uśmiech i szczęście w oczach. Osoba, która Cię naprawdę kocha. <3
27/08/2012 17:19:25
natuska093 fajne ;d
27/08/2012 16:13:10
littlebeastx3 Ładne . ; )
27/08/2012 13:36:31
iliikeeitt ślicznee ;D
26/08/2012 22:41:56
rutemadchen super ;*
26/08/2012 21:36:29
sandi198 dobra dupa <3
26/08/2012 21:07:55
awesomex333 fajne;33 zapraszam na mojego fbl ;**
26/08/2012 20:06:04
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika japataam.

Informacje o japataam


Inni zdjęcia: 1410 akcentovaDZISIEJSZY KSIĘŻYC xavekittyxPonoć chory.. jestersarmy... itaaan127. atanaWhat You Wish For jestersarmyZwiedzando purpleblaackJestem jak niebo nad miastem bluebird11Apel jestersarmyja patkigd