photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 12 MAJA 2012

...

 

Dziś notka dotyczaca filmiki:

http://kwejk.pl/obrazek/1155197

Jeśli ktoś nie obejrzy filmiku to nie zrozumie notki i przekazu.

 

Na filmiku widzimy obraz katowania. nie wiem i nie chcę wiedziec co musi do konca życia przeżywać to dziecko. Po prostu taką matkę powinno spotkać to samo. nie powinna móc pokazać się na ulicy. Powinna iść do więzienia i tam takie same tortury przeżywać jak dziecko. Takie osoby nie powinny chodzić po ziemi, nie powinny się rodzić, nie powinny zyć. Czy ją tak traktowano za czasów jej dzieciństwa.? No bo bardzo wątpie.!

ciekawe ile osób ma takie zdanie jak ja. Jeśli mogę was o coś prosić to przekazujcie ten filmik dalej.!

 


http://www.photoblog.pl/wierzgacz/122736587- polecam wam interesującego bloga.;)


Jeśli mam kogoś jeszcze polecić to piszcze na priv a w kolejnej notce was polecę.;)

Komentarze

~anetaaaa Ja nawet ją polubiłam Ja lubię WANDALIZM hah
Polecaj mnie w każdej notcebuhahahahahahahahahahahaha
14/05/2012 20:39:24
jaklubiexdd wandalizm okej ale nie do takiego stopnia. Co to dziecko niby takiego złego zrobiło.?
tak ku*wa biegnę.;)
15/05/2012 17:42:00
lubisztosukooxd O EM GIE jak można coś takiego lubić
ja bym tą dziw** zakatowała na śmierć jak nie wiem co
15/05/2012 19:41:24

soldierinjaharmy jprdl...brak słów...
a ten co nagrywał? Zapewne nie lepszy. Gdyby był to ktoś normalny, zrobił by coś...
14/05/2012 8:10:46
jaklubiexdd ku*wa no nawet nie powstrzymywała tej szmaci ta inteligentna osoba co nagrywała.! Takich ludzi to tylko kroić i solą sypać.!
14/05/2012 17:15:39

Informacje o jaklubiexdd


Inni zdjęcia: Damme Carnival 2025! cherrykinnSzymon tezawszezle... maxima24... maxima24... maxima24Wiosna idzie....pozdrawiam. halinamTuż przed wschodem andrzej73Zamek Czocha purpleblaackSparta 2praga - Opava wroclawianinMalina lepionka