photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 15 PAŹDZIERNIKA 2011

Kochanie będe na pewno. Wracam do Ciebie, wracam dziś. Kiedy nie ma Cię ze mną. W mojej głowie czarne myśli. Mówiłem: Na wieczność. W Twoich oczach widzę szczęścia łzy. Nic więcej nie trzeba mi.

Mała ty nie płacz już proszę, będe w domu uwierz w to. Przecież wiesz zawsze będziesz mojego życia częścią. Przebyłem drogi szmat by być z Tobą. To sedno całego mego świata. Nie wiem nic. Wiem to jedno, że teraz marzenia spełnią się, bo przez cały czas tak bardzo chciałem dotknąć Cię. Bo odległość nic tu nie zmienia. Inne dziewczyny nie mają znaczenia. Otaczają mnie kobiety, wtedy wpadasz w szał. To są przecież moje fanki. Wiesz, że wiele ich mam. Nic nie zrobię z tym, taki zawód mam. Wiesz, że dużo gram. Po prostu zaufaj mi. Tyle tras i koncertów nauczyło mnie, że prawdziwa miłośc jest jedna i jest jak lek. Dziś rozumiem to i odliczam dni by obok Ciebie być. Po prostu zaufaj mi.

 

Ja wiem to na pewno. Gdy jesteś przy mnie nie przeraża mnie już ciemność. Bo światem dla mnie znowu stała się ta jedność. To jest ten znak, na który czekałem, na tą pewność, że przetrwamy każdą burze i deszcz, że uda nam się wspólnie witać każdy zmierzch, że mogę dać Ci wszystko czego tylko chcesz. Choć to nie łatwe zawsze wracam wiesz. Choć tak daleko, ja wciąż z Tobą jestem. Ty musisz być silna. Ta miłość jest błogosławieństwem. Ty trzymaj się mocno. Ja zaraz tam będe. Tam gdzie mój dom, tam gdzie mój spokój, tam gdzie jest moje szczęście.

 

 

Cała Twoja ;*** 

Wszystko dla Ciebie ;** <3 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika jaawooor.