taki grubas, nudzi mi się u kuby xd
Nie tęsknisz tak do końca za Nim,tęsknisz za tym jak było. za jego głupotą, tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym by ktoś zapytał jak minął Ci dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać na Twojej twarzy uśmiech. Przytakujesz, prawda? to dodam jeszcze jedno - tęsknisz za tym by być komuś potrzebna, za tym by Twoja osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna.
I nagle z nikąd pojawia się taka osoba, uszczęśliwia Cie wszystkim,głosem,gestami,głupim smsem,
znow cieszysz sie że ktoś tak po prostu jest przy Tobie, że masz dla kogo sie budzic i zasypiąc, bo z każda noca jesteś bliżej tej osoby. Znów masz za kim tęsknić, o kim myślec, o kogo sie martwić.
znów czujesz sie WAŻNA, czujesz sie wyjątkowo.
Niby to tak niewiele a ma ogromna wartość.
tak się cieszę, nawet nie wiem jak mam to Ci udowodnić?przekazać? że odmieniasz mój świat.
tak znowu ktos to robi, bałam się tego po tylu doświadczeniach.
każdy powinien zazdościć mi Ciebie,sama sobie zazdroszcze.
wiem że nie pozwole Ci tak szybko usunąć się z mojego życia, pozostaniesz w nim tak długo jak tylko będziesz chciała. damy sobie rade z każdą przeciwnościa losu-dla siebie,nas razem nie zniszczy nic.
to dopiero miesiąc, cudowny miesiąc każdego dnia dziekuje że jesteś i BADŹ.
miesiąc a zrobiłabym wszystko za Ciebie, zniszcze każdego kto Cie skrzywdzi.
uwielbiam wszystko twój głos, dotyk, śmiech, twoje nawyki,twoje głupie teksty,nawet nasze kłótnie, wszystko co jest pomiędzy nami. już niedługo się zobaczymy,wtedy znów będe najszczęśliwsza bo Cie zobacze.
i wtedy znów gdybym mogła nie wypuściła bym Cie z rąk,
badź,zawsze, mimo wszystko.