photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 7 SIERPNIA 2013

PARADA LGBT

hejoo ! ;)

 

Mam kilka wiadomości do przekazania. ;>

 

Zacznę od tego skąd jest to zdjęcie.

Spędzam wakacje u mojej ukochanej i w niedzielę była tutaj Parada LGBT. Nie brałyśmy niestety udziału ale mimo to nie mogło nas tam zabraknąć. Przy okazji porobiłam kilka zdjęć (wyżej efekty). Jak widać było tęczowo ;D Pierwszy raz miałyśmy okazję widzieć to wszystko na żywo. Było na prawdę niesamowicie. Tłum biorący udział w samej paradzie był olbrzyyyymi ! a na ulicach roiło się od kolorowych flag, ludzi z wymalowanymi twarzami no i oczywiscie od samej radości i odwagi by mówić szczerze o tym kim jesteśmy. Miło było mieć wokół siebie tysiące takich ludzi jak my. :) Zero krzywych spojrzeń, zero złych komentarzy... taki pozytywny dzien, pozytywni ludzie i ogólnie dosłownie kolorowo ;D Po prostu taka tolerancja i akceptacja. :) Po paradzie na mieście kręciło się jeszcze duużo kolorowych osób. Ciszymy się, że miałyśmy okazję być w takim miejscu choć jeden dzień. 

Od razu wspomnę, że to niestety nie w Polsce i że dobrze by było gdyby w naszym kraju pojawiły się takie parady w wielu miastach :)

 

Druga sprawa. 
Pojekt World LGBT o którym wcześniej tu pisałam w końcu ma jakieś małe postępy ;p Zebrałyśmy filmiki i projekt ruszył. Zaczęlam już coś tworzyć, montować. Postaramy się to udostęnić może już we wrześniu, jak tylko skończymy. Życzcie powodzenia żeby wyszedł oczekiwany efekt ;p 

Nasza stronka : www.worldlgbt.y0.pl

 

Trzecia sprawa - Wakacje.
Wiem, że to już sierpień i szybko lecą. Niestety. Bardzo to odczówam bo jak już wspomniałam spędzam całe wakacje z dziewczyną i nawet nie chce mi się myśleć że niedlugo wrzesień. -,- Ale najważniejsze że spędzamy je razem. ! :) Tak więc moje wakacje są na prawdę świetne i wiem że będę miała co dobrze wspominać. <3 A jak u Was ? Jak Wam mijają? Są udane ? ;>

 

Czwarta sprawa - Opowiadanie.

Nie pytajcie o nie bo niestety ale nie mam póki co dalszych części. ;c 

 

To chyba wszystko. Cześć ;>

 

~ Karina. 

 

 

 

 

 

Komentarze

~nani O rzal z tym opowiadaniem.
08/08/2013 8:09:30
homoblog Żal* ;>
Myślę że chyba nie będzie już kontynuowane bo kolejne części dostaje po prostu w zbyt dużych odstępach czasowych.. A to raczej bez sensu..
08/08/2013 13:29:23

Informacje o homoblog


Inni zdjęcia: 127. atanaja patkigdja patkigdNiech Miłość Zawsze Zwycięża!!! mnilchasja patkigdja patkigdKlasztor Kamedułów bluebird11Ul schodowa felgebelZnak ogrodowy felgebelNapisy na scianie felgebel