photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 27 CZERWCA 2011

28.

Mil, ja i jej najlepsza przyjaciółka Lil. <3

 

Wczoraj zwiedziłam całą posiadłość państwa Cyrus i jestrem w totalnym szoku. Ich dom wygląda jak pałac! Ma chyba z pięć łazienek, sześć sypialni, kuchnia wielkości marketu, a o salonach nie powiem, było cudowne, nie dość, że duże to jeszcze pięknie udekorowane, nie pamiętam ile ich było. Do tego wliczmy jeszcze kilka pokojów rozrywki i dwa pokoje dla gości gdy u nich nocują. A co do spędzania nocy, to Mil mnie do siebie zaprosiła! Jejku, to spełnienie marzeń chyba, dziewczyna, której dom wygląda jak pałac, a jej życie jest magiczne, ma mnóstwo fanów i jest najpopularniejszą nastolatką na świecie zaprasza mnie na noc. Jestem tak podekscytowana. Ah, nie mogę się doczekać jutra. Co do jej rodziny, to uwielbiam jej rodziców i rodzeństwo. Są naprawde niesamowicie uprzejmi. Są wręcz kochani, a najbardziej jej mała siostra. Nawet ten mały i słodki krasnoludek poprosił mnie o autograf. Ona jest urocza. Już ją kocham! Może zapozna się z moją siostrą? Byłoby pięknie, niestety ona została w rodzinnym mieście i jest pod opięką mojej kochanej babci. Szczerze, to tęsknie za nią.

 

Dzisiaj byłam na mieście z Jimmym, Alex i Collinem. Spędziłam bardzo miło dzień. Jutro noc u Mil, po prostu świetnie ten tydzień się zapowiada. Ojej! Zapomniałam, ze pojutrze mam jeszcze spotkanie z fanami. Tak, chcieli powtórkę, nie mogę się doczekać. Na szczęście spotkanie jest o szesnastej, więc rano jeszcze będe u Mil. Jejku, już ją wielbię. Dobra, mykam pod prysznic i idę się wyspać, bo jutro zapewnie całą noc nie będe spała!

Jest u mnie Collin, więc mówię mu wypad z pokoju, ale on coś nie słucha i dyskutuje z moją mamą. Ona chyba odbiera mi przyjaciela, bo Collin coś więcej rozmawia z moją matką niż ze mną. Haha! Niech powie z kim chce się przyjaźnić głuptas. Dobra, idę go odprowadzić na dół. Napewno mnie zagada tak na godzinę, ale co tam i tak go kocham, taki przyjaciel to skarb! :)

 

 

od autorki.

Znowu byłam na dworze do późna . : D -.-

Chcę już wyjechac z tego ndunego miasta i jechać do kuzyneczki :D :*

Tęsknie za niąąą . <3

Komentarze

libertywalk cudna notka :D
28/06/2011 13:58:59
libertywalk który.?
28/06/2011 13:58:43
demiismyinspiration sezon 6 odcinek 22 :> albo 20. Ale tak na 95% to 22 :>
27/06/2011 22:33:14
jealoussy tak zawsze jest ; )
a kuzynka gdzie mieszka ? ; )
27/06/2011 22:27:57
ilovejbx33 słodkiee ;d.
co tam ? :D
27/06/2011 22:27:21
jealoussy oj napewno nie jest tak zle ;-)
to po co tam jechaałaś ;d
27/06/2011 22:13:51
demiismyinspiration Mam ci przesłać jaki to odcinek chirurgów z Demi był tak.?:D
27/06/2011 22:11:44
jealoussy ładnie ; *
a w jakim nudnym miescie jesteś ? ; o
27/06/2011 21:59:06
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika heysonny.