Hmm... Dawno mnie nie było. Dużo się zmieniło. Dużo, a nic. Lol. Ferie sie skończyły, trwały zdecydowanie za krótko.
Miałam znowu chwile załamania, znowu miałam ochote sie pociąć, zasnąć, zapomnieć, umrzeć..
Ale udało mi sie to wszystko powstrzymać. Nie zrobiłam nawet jednej kreski na swojej skórze, z czego jestem dumna :)
Nie. Nie o to chodzi ze sie tnę czy cos, ale wtedy miałam serio ochote sie pociąć ale sie powstrzymalam xx
Wczoraj miałam rano niebieska grzywkę i niebieskie końcówki, potem końcówki zmieniły kolor na różowy xD a wieczorem niebieski sie zmył i został tylko róż.. Fajnie :)
W wakacje sie farbne cała na niebiesko!
Bedzie zajebiscie!
:)
Juz chce wakacji.
Dowiedziałam sie, ze znowu (3 raz) lecę do Turcji w te wakacje, ale w całkiem inny rejon, wiec jest ok :)
Chciałam usunąć photobloga, wszystko, aska, Facebooka, twittera, ale zostawiłam jeszcze xD
Heh, pozdrawiam moja koleżankę, ktora niedawno odkryła, ze mam photobloga i przeczytała wszystkie wpisy (o japierdziele, jak twoja psychika jeszcze nie wysiadła?? :-/) i pytała mnie dzisiaj, kiedy dodam cos nowego. Wiem, ze tego nie lubisz, ale musze tutaj napisac: tak, to o Tobie mówię Szopo xD sorry, nie obraź się, wiem, ze nie lubisz tego przezwiska :D ale jest śmieszne :)
Nie wiem, o czym pisac. Za dużo rzeczy sie działo. I tych dobrych i tych złych.
Dzisiaj sie dowiedziałam o czyms, co trudno mi zrozumieć, nie potrafię przyjąć tego do wiadomosci.. Ale nie napisze tutaj o co chodzi, nie chce zeby ktos to czytał. Obiecałam, ze zostawię to dla siebie.
Dzisiaj walentynki.
Nie znoszę tego dnia.. Nie znoszę! Nigdy go nie lubiłam.
Ta cała 'milosc' tylko zeby sie pochwalić innym.. Ach, szczerość.
Nie rozumiem tego święta?? Nwm nawet jak to nazwać. Wg mnie jeśli ludzie sie kochają to powinni to pokazywać zawsze, a nie tylko 14 lutego :-/
Pocieszenie----- jutro dzien singla :D
Yay.
Cóż.. Zastanawiałam sie jakie to musi byc uczucie wiedziec, ze komus na tobie zalezy. Musi byc miło. Nie wiem. Nigdy sie o tym nie przekonam.
I nie, nie piszcie mi, ze kazdy człowiek w koncu znajdzie milosc, bo tu nawet nie chodzi o wygląd czy cos.. Chociaz to tez jest jeden z powodów dla ktorych nigdy nikt mnie nie pokocha.
Głównym powodem jestem ja i moje zachowanie. Nikt nie potrafi ze mna wytrzymać, zawsze musze kogos wkurzyć.. Zawsze.
Nie znoszę tego.
Kurde, nwm co pisac. Chyba skopiuje po prostu moją odp na asku..
Czego się dzisiaj nauczyłam, dowiedziałam?
" Dowiedziałam sie, że mam podejście do dzieci (wtf?!), że rozwalam treningi, że przez ten czas wolny mi zaczęło odbijać (żadna nowość).. Heh, okazało się, że mam chłopaka (pomińmy fakt, że to mój brat i jest o 6 lat młodszy xD pozdrawiam panią, która sprzedawała dzisiaj wejścia na basen xD).. Dowiedziałam sie, ze nie warto śpiewać pod prysznicem na basenie, bo to wszystko słychac wszędzie. Szczególnie nie warto śpiewać, jeśli ktos nie umie.. Stwierdziłam, ze mi bardzo bardzo odbija na treningach. I po treningach.
Dowiedziałam się, że trener chce mnie zatrudnić jako instruktorkę czy kogoś do pomocy (hahahahahahaha jebłam) bo umiem uczyć dzieci... Jezu.. W ogole dzisiaj był taki głupi dzien, humor calkiem zjebany, ale po treningu jest ok :)
Xx "
Heh, nie chce isc w pon do szkoły.. Chyba znowu sobie farbne troche włosy.. Tylko trooooszeczke xx
Wesołych Walentynek!! XD
Duuuuuuuużo miłości. Ale tej prawdziwej, szczerej..
Żegnam.
_______________
Chce ktos popytać? Nudzę sie, proszę.. Popytacie? :)
http://ask.fm/KiniaLoffe
Zaobserwujecie?
http://instagram.com/happy_pessimist
mynameisniall.tumblr.com
:)
Big Love xx
Jeśli ktos dotarł az tutaj napiszecie komentarz? Ze w ogole jesteście tutaj?? XD hahaa...
Odbija mi. Ide..