Pewnych ludzi oraz pewnych wydarzeń się nie zapomina. Przynajmniej ja nigdy bym nie umiała. Czasem wydaje mi się, że przezyłam najcudowniejsze chwile w moim życiu tylko dlatego, że byliście, jesteście i będziecie zemną.
Nie ma takiej książki, która posiadałaby tyle stron na których można by zawrzeć wszystkie te historie, czasem naprawde przedziwne. Nie chce ich przywoływać bo każda z nich jest w nas, każda na zawsze pozostanie w naszych sercach. To, że kiedyś pozwoliliśmy, aby te rzeczy mogły się wydarzyć, to, że je stworzyliśmy, sprawia, że teraz ona tworzą nas.
Niech to trwa wiecznie...ja w to wierzę.
-a tak wogole to mam muzyczny powrot do korzeni ;p
wrócę ;*
Inni zdjęcia: Bolczów elmarDla mnie już czwartek patusiax395Zapraszam! thevengefuloneKolejna wylinka pamietnikpotworaKaruzela Arka Noego bluebird11Zegar kolejowy ? ezekh114Blu-tu. ezekh114Przygoda na greckiej Evii 4/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 2/4 activegamesPrzygoda na greckiej Evii 3/4 activegames