2012: Może nie idealny, bo takich nie ma ale z pewnością najlepszy jaki dotychczas:) 27.01.2012 - ta data pozostanie w moim i Twoim sercu na zawsze:) To był nasz dzień, nasza chwila, dzieki której rozpoczęliśmy kolejny etap naszego związku:) Wspólne chwile, wakacje, po prostu MY:* I dziewczyny, bez których reszta dni bez Ciebie nie byłaby tak wspaniała:)
2013: Nadzieje na równie dobry, może teraz prawie idealny rok, przede wszystkim na zdaną [nienajgorzej!] maturę!!! I dalszego życia ze sobą, kolejnych postanowień, decyzji, dalszych etapów... Szczęścia razem, a nigdy już osobno!
Życia w zgodzie, zdrowia, miłości i szczęścia wszystkim! I żeby było tak cudownie jak było, jest i wiem to że będzie!:)
Wszystkim Szczęśćliwego Nowego Roku! ;)
Inni zdjęcia: Wiciokrzew na pięknym niebie :) halinamRóże nacka89cwa... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24