No nareszcie narysowałem coś ; ) Wczoraj przeglądałem moje rysunki i policzyłem ile zrobiłem tego roku i ile w 2009 ... No to się wkurzyłem. w 2009 zrobiłem 21 rysunków a w tym tylko 8 . To od razu dostałem chęci na dokończenie tego oto rysunku. zacząłem go rysować pod koniec listopada . miałem go wtedy skończyć, ale jakoś tak jak zwykle mi się nie chciało. Wczoraj rano jeszcze była tylko ręka i polowa twarzy. cala reszta zajęła mi 4 godz. miałem mieć 30 min. przerwy, ale jak to u mnie bywa... przekształciła się ona w 3 godzinna ;)
Dzisiaj nie bylem w szkole, Maxem musiałem się opiekować ;)
Jutro są urodziny Pani Oli Ka. i dzisiaj muszę się wziąć do pracy... jak go jutro nie będzie to Sorry Ola ... najpóźniej w niedziele go dodam.
Czyli dwa rysunki, albo trzy jeszcze spróbuję zrobić w tym miesiącu. na jutro lub niedziele, inny na święta, a trzeci na sylwestra ;)
U mnie jakoś tam leci, możliwe ze przyjadę 23 do Debrzna, ale to nie jest pewne.
Zrobiłem zakup aparatu. tamtego dnia nie zapomnę... Geba mi się cieszyła cały czas. imię odziedziczy po Aparacie który nie dostał tego imienia ale miał dostać (od Ady) . Czarna Wdowa ; )
A i miałem otworzyć fbla ze zdjęciami no ale jak bylem z Rania robić zdjęcia, to ona jak kolek. dlatego coś nie wypaliło to. Jedno zdjęcie ładne ;) 1.1.11 otworze go ;)
no dobra... napisałem wystarczająco .
Lightbulb Thieves - Work It Out
McLean - Broken
Jazmine Sullivan - Bust Your Windows
Film. Remember Me
dupa a nie otwaarcie ;D