PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM!
niestety nie było mnie trochę czasu na fbl, ale niestety nie miałam zbytnio czasu .. :)
pare powodów dlaczego !
no a więc, leciałam do Polski, fakt że tylko na tydzień, ale się cieszę że byłam ! baaardzo, baaardzo ciesze :) dużo sie działo <3 duży dni spędzonych z moją dupą Paulą <3 a wgl samotne walentynki w kinie, a potem namiętna nocka na skejpie z Trzebiatem, mrrr ! miło było :D hahaha :D hmm, miałam się z Trzebiatem spotkać i nic z tegho nie wyszło ? :( no ale się spotkałam z Chmielkiem. i pfff, niechce tego czegoś nigdy w życiu znowu spotkać.. dosłownie .. powrót do Irlandi był trudny, za każdym razem jest jeszcze trudniejszy .. :/
wróciłam w sobotę, a w niedzielę koncert mojego ciacha Biebera, (zanim bd jakieś głupie komentarze, nie jestem jak jego inne psychofanki, poprostu go lubie.) no a koncert zajebisty ! na następny też bym chciała pójść ! :)
no i wtedy tydzień szkoły, robiłam lekcje, grzeczna uczennica, i znowu nie miałam czasu żeby czegokolwiek napisać :/
przyszedł weekend, i znowu nie było czasu ! :/ masakra.. ale w ten weekend, stało się dla mnie cos bardzo ważnego .. :) zostane matką chrzestną :D nawet nie ma słów jak bardzo się ciesze.. normalnie masakra... moja chrzestniaczka, to córeczka moich rodziców znajomych, właściwie to przyjaciół.. Mała Emily-Natalie :) no jak słodko, jak się mnie spytali, ( bo wszyscy wiedzieli tylko nie ja) to się normalnie popłakałam bo tak się wzruszyłam .. coś pięknego ..
no i chyba na dzisiaj to wszystko .. boże nawet niewiem czy ktokolwiek to czyta .. ? rozpisuję sie bez powodu .. :/
`lubiła tańczyć, pełna radości tak.
a fotka z Polski, jeszcze w długich włosach .. :/ :*
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24