Kłamstwem dusiłeś resztki prawdy, która mogła zmienić bieg wydarzeń .
Odchłań myśli, o których nie chcę pamiętać .
Kocham Cię, choć dla Ciebie to mało istotne .
gdy byliśmy blisko siebie, coś splątywało nasze dłonie, rozkazując sercu zrobić krok, ten w przód, którego po czasie żadne z nas, nigdy nie miało żałować .
Sięgnij po pudełko, umieść w nim każdy smutek, każde cierpienie, wszystko co ci przypomina o Nim. Weź głęboki wdech i wykop dół, głęboki dół w którym pogrzebiesz resztki Jego . Zrób to z uśmiechem na twarzy, tak samo jak on kiedy Cię zostawił i poszedł do innej. Pokaż, że jesteś silna, że nie zawładnął Tobą ten egoistyczny dupek. Zakończ to i zacznij budować nowe, lepsze życie .
wywołujesz u mnie wodospad łez każdą krzywą reakcją .
Przeciwności losu bywają okrutne, bez skrupułów nas zniszczą .
Powiedziałam, to co leżało mi na sercu, a ty po prostu odeszłeś .
Dał coś więcej niż miłość .
byłam dla ciebie tak w chuj ważna, żeby mnie teraz zostawić i o mnie zapomnieć .
Jestem gotowa, by poświęcić się dla Ciebie, żeby ratować to , na czym mi w życiu najbardziej zależy .
marzenia trwają, a jak ktoś się o nich dowie, zwyczajnie znikają .
wiem, zburzyłam coś co mogło trwać .
pomyśl co byś zrobił, jakby jutro czar prysnął, skończył się świat i szlak trafił wszystko .
Proszę o pilnowanie swoich spraw, i nie wpierdalanie się w kogoś życie . Dziekuję.
Żyjesz we mnie w moim wnętrzu, w tym zagumionym sercu .
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24