Czasem jakiś dźwięk, zapach, światło uruchamia w nas wspomnienia. Przywołuje w pamięci moment, który był ukryty głęboko w nas, o ktorym zapomnieliśmy lub nie chcemy pamiętać. Czasem to wydarzenie z dzieciństwa, z przed roku czy z poprzedniego miesiąca. W każdym bądź razie, nasz mózg lubi otwierać różne szufladki w pamięci, wyobraźni, ogolnie w naszym umyśle. Czasem są one pełne różnych dziwnych, nieuporządkowanych rzeczy, a czasem jest tam tyllko "ta konkretna" myśl. Zdarza sie, że emocje i uczucia dawno z niej juz wyrzucilaś, a niekiedy dopiero je tam odnajdujesz.
[ile to terapia robi z człowiekiem...]
Co do porządku, powinnam posprzątać,a chociażby odkurzyć, bo chyba mój nos nie lubi brudu. A studia jak na razie mnie tylko rozleniwiaja :c
A co do szufladek, niechcacy otworzylam jedną. Niestety, pelną emocji i obaw. Niestety wymyślonych emocji i odczuć, a jak najprawdziwszych obaw.
Mikołaju, chce zdać sesję i móc dalej studiować mój fascynujący kierunek, proszę.
Użytkownik freckly
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.